Connect with us
Austrian Airlines

Letenky

Vsaď na exotiku s Austrian Airlines! Cancún, Mauricius, Bangkok a Maledivy od 11 990 Kč

Vsaď na exotiku s Austrian Airlines! Cancún, Mauricius, Bangkok a Maledivy od 11 990 Kč

Hledáš pohádkovou exotiku? Už nemusíš! Austrian Airlines si pro tebe totiž připravily parádní nabídku letenek od 11 990 Kč. Z Prahy nebo Vídně se s nimi můžeš vydat vstříc plážím Mauriciu či Malediv, do živelného Bangkoku nebo mexického Cancúnu, a to v termínech od podzimu až do začátku roku 2023. Vyber si destinace podle svého gusta a mrkni, co tě čeká na palubě.

Reklama

Akční exotika s Austrian Airlines

Mauricius s Austrian Airlines

Mauricius je jedním z oblíbených exotických rájů. Mezi hlavní taháky patří jednoznačně pláže, kterých se zde ukrývá hned několik. Objev ale i národní parky – vystup na jeden z vrcholků hor a shlédni dolů na šumivé laguny. Potom se vydej na ochutnávku zdejších delikates a nech se unášet přátelskou atmosférou, jež je zde cítit na každém rohu. 

Mauricius

Cancún s Austrian Airlines

Když se řekne Cancún, asi většina z nás si vybaví bělostné pláže omývané Karibským mořem. Je to ale i spousta dalších věcí, jako například unikátní podmořský svět. Přibal si s sebou šnorchl nebo si zaplať potápěčšký kurz a seznam se s mexickými vodami. Udělej si čas i na skvělé jídlo a bohatou historii.

Z Vídně do Cancúnu letíš s Austrian Airlines pohodlně bez přestupu. Na cestě z Prahy tě čeká jen jedna zastávka ve Vídni.

Cancún

Bangkok s Austrian Airlines

Bláznivý Bangkok působí chaoticky, ale má své jedinečné kouzlo! Davy lidí, pouliční stánky s jídlem, budhistické chrámy, loďky na řece i všudypřítomné troubící tuk-tuky si nakonec jednoznačně zamiluješ. 

Kromě Cancúnu můžeš s Austrian Airlines letět z Vídně přímo i do Bangkoku. Na letech z Prahy tě rovněž čeká přestup ve Vídni.

Co navštívit v Bangkoku? Chrámy a zahrady

Maledivy s Austrian Airlines

Nádherné pláže s jemným pískem, průzračná tyrkysová voda, palmy, které poskytují dostatek stínu před horkým sluncem, a klid. Takto by se daly popsat Maledivy. Věř ale, že krása těchto ostrovů se dá slovy jen těžko zachytit. Skutečnost bude vždy lepší. 

Maledivy

Proč letět do exotiky s Austrian Airlines?

Češi mají díky Austrian Airlines skvělou alternativu, jak se komfortně dostat do oblíbených exotických destinací jako Mauricius, Cancún, Bangkok či Maledivy. Podívej se na nabídku letenek z Prahy nebo Vídně.

V ceně letenek v ekonomické třídě Austrian Airlines máš k dispozici online check-in i palubní servis a 2 příruční zavazadla (společně do 10 kg). Už v ekonomické třídě je v případě rakouských aerolinek o výborné služby na palubě postaráno – ať už se bavíme o jídle, nebo o multimediální zábavě během letu.

Austrian Airlines

Ergonomická sedadla s unikátní relaxační funkcí zajišťují větší pohodlí na dálkových letech. Těsně před odletem si můžeš online rezervovat místo v letadle, které upřednostňuješ. Během letu si můžeš vybrat ze dvou menu DO & CO. Po vzlétnutí tě posádka v ekonomické třídě přivítá chutným občerstvením v závislosti na době odletu. Pokud letadlo přistává ráno, posilní tě snídaně nebo snack. Zpět je i rozmanitá nabídka nápojů během celého letu.

Austrian Airlines mají v nabídce rozsáhlý multimediální zábavní systém, který na dlouhých letech zajistí rozmanitost. Kromě až 400 hodin filmů a televize mohou dospělí, děti a mladí lidé trávit volný čas i při hudbě a elektronických časopisech.

Austrian Airlines
Austrian Airlines

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru