Connect with us
výprodej

Letenky

Peckovní výprodej od 494 Kč: vybíráš z 10 oblíbených destinací

Peckovní výprodej od 494 Kč: vybíráš z 10 oblíbených destinací

Na pořádný citybreak je vždy ten správný čas! Láká tě Mallorca, Benátky, Řím či Jordánsko? Jestli máš chuť obout toulavé boty právě teď, pojď do toho. S rezervací letenek ale neotálej, akce totiž platí jen do neděle 9. října 2022 do 23:30 nebo do vyprodání.

Reklama

Řím

1. Praha – Barcelona – Praha

Letenky od 1 399 Kč

Barcelona

2. Vídeň – Mallorca – Vídeň

Letenky od 873 Kč

Mallorca

3. Brno – Londýn – Brno

Letenky od 957 Kč

Londýn

4. Praha – Benátky – Praha

Letenky od 1 204 Kč

Benátky

5. Vídeň – Dubaj – Vídeň

Letenky od 2 999 Kč

Dubaj

6. Praha – Tenerife – Praha

Letenky od 3 425 Kč

Tererife

7. Praha – Řím – Praha

Letenky od 1 387 Kč

Řím

8. Praha – Zadar – Praha

Last minute letenky od 1 073 Kč

Zadar

9. Praha – Milán – Praha

Letenky od 1 374 Kč

Milán

10. Vídeň – Ammán – Vídeň

Letenky od 1 414 Kč

oblast Amman v Jordánsku

Výběr nejoblíbenějších letenek

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru