Connect with us
Cancún

Amerika

Cancún má opět čisté pláže. Nepříjemným řasám je konec

Cancún má opět čisté pláže. Nepříjemným řasám je konec

Pokud ses těšil/a do Cancúnu, ale odradil tě rozšířený výskyt řas na plážích, dobrá zpráva. Už můžeš opět začít plánovat dovolenou.

Reklama

Sargassum, řasa, která umí znepříjemnit rekreantům život, není nebezpečná. Bílým plážím a tyrkysové vodě však moc nesvědčí. V posledních měsících se stala komplikací také v oblíbené destinaci, Cancúnu.

Tento druh řasy nepříjemně zapáchá a skutečně může pokazit dovolenou na pláži. Aktuálně ovšem vše nasvědčuje tomu, že sezóna řas v Cancúnu a jiných pobřežních mexických destinacích skončila, píše Travel off Path. Turisté si tak opět mohou užívat nádherných pláží a moře. Zpráva přišla v ten nejlepší čas, před hlavní sezónou, která trvá od prosince až do dubna.

Akční letenky do Cancúnu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru