Connect with us

Amerika

Letenky do USA zadarmo! Teda skoro…New York a Los Angeles od 7 790 Kč

Nizozemská společnost KLM přišla s další MEGA NABÍDKOU letenek do USA. New York a stejně tak Los Angeles tak můžeš rezervovat už za 7 790 Kč! Termíny jsou od listopadu až do konce zimy (listopad – březen). Opravdu je z čeho vybírat, KLM patří navíc mezi velmi dobře hodnocené letecké společnosti, což potvrzují letecké žebříčky. Přestup tě čeká jen jeden, v Amsterdamu, a v ceně zavazadla je pouze příruční zavazadlo. Doporučujeme rezervovat co nejdřív, počet letenek je omezený a ze zkušenosti víme, že mizí rychle.

Reklama

KDY MÁM REZERVOVAT?

Nabídka je limitovaná – letenky za super ceny rezervuj podle možností čím nejdřív

Upozornění: V případě, že se v akčním kalendáři zobrazí hláška „Je nám líto, ale letecká společnost v této ceně již nemá volné místa. Vyberte si, prosím, z dostupných letů níže,“ vyzkoušej rezervaci později, případně zvol jiný datum, nebo čas odletu. O letenky je velký zájem.

1. New York za 7 790 Kč

✅ listopad 2018 – březen 2019

???? příruční zavazadlo

CHCI LETENKU

2. Los Angeles za 7 790 Kč

✅ listopad 2018 – březen 2019

???? příruční zavazadlo

CHCI LETENKU

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru