Connect with us

Letenky

Malaga za malý peníz! Přímé lety za 1 690 Kč (+15kg zavazadlo)

No opravdu! Zpáteční Malaga je nyní za perfektních 1 690 Kč a v ceně letenky máš navíc i odbavené zavazadlo do 15 kg. Velkou výhodou je to, že se jedná o přímý let, takže za 3,5 hodiny jsi na místě. Jestli tě tahle nabídka zaujala a chceš ještě stihnout i podzimní termíny, na nic nečekej a rezervuj. Letenky mizí rychlostí blesku.

Reklama

Kam to vlastně letíš?

Andalusie je domovem flamenca a těch nejkrásnějších slavností v zemi. Najdeš tu úchvatná města jako Sevilla (mimochodem skvělá na jaře), Granada, Córdoba, Cádiz nebo právě Malagu, které mají nejen fascinující historii, umělecké památky a tradice, ale taky rušný noční život, který pulzuje až do brzkých ranních hodin. Město, které dalo světu Picassa, má jeho sochy téměř na každém kroku. V Malaze typickou zimu neznají a i během prosince a ledna tu můžete vesele vysedávat na lavičkách nebo popíjet kávu na terasách místních kaváren.

Malaga za 1 690 Kč

✅ 15kg odbavené zavazadlo

???? září – březen

CHCI LETENKU

Využít můžeš i tento super pobytový balíček, se kterým si Malagu užiješ opravdu výhodně.

Ibis Malaga Centro Ciudad

✅ snídaně formou bufetu

✅ odlet z Prahy

✅ skvělá poloha

CHCI POBYT

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru