Connect with us
New York

Amerika

Amerika v akci: New York, Washington nebo Boston z Berlína už od 7 111 Kč

Amerika v akci: New York, Washington nebo Boston z Berlína už od 7 111 Kč

Black Friday je teprve před námi, což ale aerolinkám nebrání odstartovat svoje akční nabídky již dnes. Co říkáš na letenky do USA v podání dopravce PLAY s cenovkou začínající na zhruba 7 000 Kč? My si v kalendáři na začátek nového roku rezervujeme místo a jdeme do toho! Kromě letenek z Berlína do New Yorku, Washingtonu nebo Bostonu vychází výhodně i odlety Paříže a Kodaně – ideální způsob, jak navštívit dvě parádní destinace během jedné cesty.

Reklama
 • Letenky za výhodné ceny pořídíš v termínech od ledna do března 2023
 • Příklady akčních termínů: 11. – 18. leden, 19. – 25. leden, 27. leden – 2. únor, 27. leden – 4. únor, 1. – 7. únor, 1. – 8. únor, 2. – 7. únor, 2. – 8. únor, 6. – 11. únor, 19. – 25. únor, 20. – 25. únor, 20. – 28. únor, 1. – 7. březen, 8. – 14. březen, 15. – 21. březen, 15. – 22. březen, 23. – 28. březen, 23. – 29. březen
 • Vyhledej si akční letenky ZDE

Akční letenky do New Yorku

Aerolinky PLAY přilétají na letiště New York Stewart International Airport. Rezervuj si místo zpátečně z Berlína – níže najdeš příklady možných termínů. Další letenky vyhledáš ZDE.

New York

Akční letenky do Washingtonu

Rezervuj letenky z Berlína do Washingtonu. Opět uvádíme možné příklady a další varianty vyhledáš ZDE.

Capitol ve Washingtonu D.C.

Akční letenky do Bostonu

Rezervuj akční Boston z Berlína. Příklady akčních letenek najdeš níže, další alternativy vyhledáš ZDE.

Boston

Podmínky vstupu do USA

USA jsou turistům otevřeny již od listopadu. Ke vstupu do Ameriky potřebuješ pouze důkaz o očkování a potvrzení pravdivosti uvedených informací.

USA a cestovní doklady

Pro vstup do USA budeš potřebovat cestovní pas, víza nebo elektronickou autorizaci ESTA.

USA a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

New York

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru