Connect with us

Uncategorized

Thajsko příští týden přivítá první turisty. Očekává let z Číny

Thajsko příští týden přivítá první turisty. Očekává let z Číny

Do Thajska příští týden přicestují první zahraniční rekreanti. Let má směřovat z Číny do resortu na ostrově Phuket.

Reklama

Přiletět by mělo asi 120 turistů, píše Reuters. Turisté budou muset nosit trackovací náramky a stáhnout si vládní aplikaci, upozorňuje premiér země Prayuth Chan-ocha. Prvních 14 dní musí zůstat ve státní karanténě. Půjde o lidi s „dlouhodobými vízy“. Potřebné je i zdravotní pojištění a negativní test na COVID-19 provedený 72 hodin před příjezdem. Následně budou testováni dvakrát v karanténě.

Thajsko tento rok očekává 6,7 milionů zahraničních turistů. Pro srovnání, v roce 2019 přivítalo rekordních 39,8 milionů.

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru