Connect with us

Citybreaky

Krakov během prodlouženého víkendu. Hotel se snídaní od 1290 Kč

Krakov během prodlouženého víkendu. Hotel se snídaní od 1290 Kč

Někdejší korunovační město Krakov jednoznačně patří mezi jedno z nejoblíbenějších a nejkrásnějších polských míst, kam se můžete neustále vracet a znovu a znovu si užívat jeho atmosféru. Tu určuje dokonalá kombinace zdejší historie a všudypřítomných studentů a výletníků, jejichž společenský a kulturní život vás zkrátka bude bavit.

Reklama

Pokud se sem chystáte poprvé, určitě zamiřte na povinnou obhlídku Starého města (Stare Miasto), které je zapsáno na seznamu UNESCO. Jeho jádrem je Hlavní náměstí (Rynek Glowny). Poté se určitě vydejte do uliček židovské čtvrti Kaziměř (Kazimierz) a samozřejmě na hrad Wawel.

Odpočinek po celodenním chození vám poskytne stylově zařízené prostředí hotelu Art & Garden Residence. Ráno na vás bude čekat snídaně, abyste mohli nabrat dostatek sil na další objevování města.

  • KAM? Art & Garden Residence***, Krakov, Polsko
  • KDY? Říjen 2020 – květen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytovaní ve stylovém hotelu, snídaně formou bufetu
  • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 4,5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru