Connect with us

Koronavirus

Test na COVID-19 se už dá udělat i na letišti Frankfurt. Díky Lufthanse

Test na COVID-19 se už dá udělat i na letišti Frankfurt. Díky Lufthanse

Lufthansa otevírá svou první testovací laboratoř na COVID-19, a to přímo na letišti ve Frankfurtu. Testovací provizorium ve spolupráci se společností Centogene umožní cestujícím společnosti Lufthansa provést test na COVID-19 před letem nebo i po něm.

Reklama

Výsledek může být znám už za tři hodiny, stejně jako na letišti Vídeň či v Praze. Testem je možné se prokazovat v cílové destinaci i po návratu domů – pokud je to nutné.

Levnější stojí 59 eur

Společnost Centogene nabízí dvě různé varianty na testování COVID-19. Za 59 € dostanou cestující své výsledky za šest až osm hodin. Za 139 € zase obdrží cestující expresní test s výsledkem do 3 hodin. A to není všechno. Za 9 € středisko vydá mezinárodně platné ověření výsledku testu.

Testovací centrum na letišti Frankfurt najdete nedaleko terminálu 1. Zařízení je otevřeno od 07:00 do 19:00 od pondělí do pátku. O víkendech je zařízení otevřeno od 09:00 do 17:00. Dokáže zpracovat neuvěřitelných 380 testů za hodinu.

Od účastníků testů COVID-19 v centru Centogen vyžaduje, aby předložili potvrzení o registraci a platbě, roušku a pas. Test je možné rezervovat online na adrese centogene.com.

Zdroj informací: SimpleFlying.com

Zdroj foto: Centogene a Lufthansa

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru