Connect with us
Levné letenky TAP Portugal

Amerika

S TAP z Prahy na Madeiru nebo do Ameriky od 3 990 Kč. Termíny na rok 2021

S TAP z Prahy na Madeiru nebo do Ameriky od 3 990 Kč. Termíny na rok 2021

Oblíbené aerolinky TAP jsou zpět a v plné parádě! Letenky TAP Portugal pořídíte i na příští rok, například na Madeiru (Funchal od 3 990 Kč, v termínech od ledna do června 2021), do Montrealu v Kanadě (od 5 990 Kč, v termínech od dubna do září 2021) a v neposlední řadě do San Francisca (od 8 390 Kč, v termínech od dubna do září 2021).

Reklama
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost TAP Portugal
 • Kdy? Leden – září 2021 (v souhrnu všech letenek)
 • Termín? Například 3. – 18. září 2021 (Letenka TAP do San Francisca)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Akční letenky TAP na rok 2021

Letenky do San Francisca s TAP

Madeira v Evropě

Souostroví Madeira je skutečným rájem na zemi. Samotný ostrov Madeira, podle něhož se souostroví jmenuje, je přezdíván Ostrov věčného jara, Ostrov květů nebo například Zelená perla Atlantiku. Nutno dodat, že věčné jaro tu skutečně panuje, spolu s teplotami kolem 18 °C – stará se o něj Golfský proud. Ostrov nabízí přírodní krásy, ale i jiné poklady. V celém souostroví jsou obydlené dva ostrovy, a to Madeira a Porto Santo. Tři ostrovy, nazývané Desertas, jsou neobývané a od roku 1995 jsou i chráněnou přírodní rezervací. Přírodní rezervace je i na ostrovech Selvagens. Ale i bez jejich návštěvy je souostroví Madeira ideálním pro aktivní dovolenou. A pokud jste vyznavači té pasivní, neděste se – i pro pasivní polehávání na pláži je tu prostor.

Oficiálně patří ostrovy Portugalsku, kam stačí k cestě občanský průkaz nebo cestovní pas. A i když do pevninského Portugalska zatím nepotřebujeme výsledek testu na COVID-19, na Madeiru tomu tak není – sem musíte přicestovat s výsledkem testu.

Madeira je skvělou dovolenkovou destinací kdykoliv

Montreal v Kanadě

Montréal je krásným městem ve francouzské Kanadě, celé jeho jméno města zní Montreal, c’est si bon! Obecně je město považováno za jakési kulturní centrum celé Kanady a užijete si tu skutečně unikátní atmosféru, architekturu a ducha. Projížďka v kočáru po zdejších dlážděných ulicích je skutečným zážitkem, hlavně pak ve čtvrti Vieux-Montréal, kde si možná trochu připomenete Evropu. Za vidění tu stojí množství památek, jako napříkald bazilika Notre-Dame se svými pověstnými vitrážemi a za posezení stojí kavárničky ve čtvrti Plateau-Mont-Royal. Ale i milovníci sportu si tu přijdou na své při prohlídce Olympijského parku.

 • Jestli do Kanady cestuješ za účelem turismu, nemusíš vyřizovat víza na kanadské ambasádě. Stačí ti platný pas a elektronická autrizace eTA.
Dlážděné ulice v Montréalu za úsvitu

San Francisco v USA

Pokud milujete moře, ale už ne tak moc horka a koupání, San Francisco je pro vás jako vyšité. San Francisco sice leží v horké Kalifornii, kde najdete i slunné Los Angeles, ano, jenomže toto krásné město leží na severu státu. Zde je moře chladnější, průměrné teploty se i v létě pohybují kolem příjemných 24 – 26 °C a zdejší mlha je tu pověstná. Dá se říct, že i díky ní se město proslavilo. Kolikrát tu z ní vyčnívají jen zdejší útesy a hory, v nichž město leží, ale i jeho další vyhledávaný monument – most Golden Gate, který jistě znáte minimálně z bezpočtu filmů.

A co tu stojí za vidění? Spousta věcí. Projeďte se zdejšími tramvajemi, svezte se na dvoupatrovém kolotoči v Pier 39, prohlédněte si zrekonstruované viktoriánské koloniální domy, tzv. malované dámy. A i když koupání je tu nezvyklé, jistě se alespoň projděte po zdejší nejdelší pláži Ocean Beach, kde potkáte spoustu surfařů čekajících na tu správnou vlnu. Jistě se na ni naladíte i vy.

 • Pro vstup do USA je potřebný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.
San Francisco, slavné i svým mstem Golden Gate

K letenkám TAP i levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€
(+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru