Connect with us
Silvestr v Dubaji

Dovolené

POBYT DNE: Silvestrovská Dubaj se snídaní od 27 090 Kč

POBYT DNE: Silvestrovská Dubaj se snídaní od 27 090 Kč

Dubaj je synonymem luxusu, přepychu, drahých vozů, výškových budov a adrenalinových zážitků. Přesto není jen destinací pro milionáře, ale naopak je dostupná pro sólo cestovatele, páry i rodiny s dětmi. Navštiv nejvyšší budovu světa, žasni nad magickými zahradami, zajdi na drink do jednoho z mrakodrapů, vydej se do pouště a v duchnách jezdi v džípu, lyžuj uprostřed obchodního centra, koupej se v dokonale čistém moři a najdi další důvody, proč je Dubaj nejlepší destinací na světě. Průměrná teplota v zimních měsících je 24 °C a moře příjemně osvěží. Z vlastní zkušenosti víme, že silvestrovské období je v Dubaji nezapomenutelné a ohňostroje u Burj Khalify jsou silným a nesmazatelným zážitkem. Podívej se na video.

Reklama

Moderní 3* hotel se nachází u zátoky Dubai Creek, odkud je to kousek do staré části města. Najdeš zde rozlehlé trhy, mešity a za pár korun se můžeš svézt na lodičce s místními. Každé ráno tě čeká snídaně formou bufetu, která parádně nastartuje začínající den.

  • KAM? Hampton by Hilton Dubai Al Seef***, Dubaj, SAE
  • KDY? Prosinec 2023 – leden 2024
  • ODKUD? Z Bratislavy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka s příručním zavazadlem do 8 kg (56 x 45 x 25 cm), ubytování ve 3* hotelu, snídaně formou bufetu
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)

Dubaj Hampton by Hilton Dubai Al Seef pokoj

Dubaj Hampton by Hilton Dubai Al Seef lobby

Dubaj Hampton by Hilton Dubai Al Seef bazén

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru