Connect with us
Tanzanie

Afrika

MEGA! Tanzanie z Říma s návratem do Londýna za 4 590 Kč (top servis i zavazadlo)

MEGA! Tanzanie z Říma s návratem do Londýna za 4 590 Kč (top servis i zavazadlo)

Peckovní open-jaw letenky do Tanzánie jsou zpět! Vydej se za exotickou atmosférou, krásnými plážemi a safari už za neskutečných 4 590 Kč. Cestuješ do Dar Es Salaam se špičkovými Saudia Airlines a v ceně máš i 23kg zavazadlo do podpalubí. Letíš z Říma a přilétáš do Londýna, což ocení každý dobrodruh, který chce během dovolené navštívit více destinací. S rezervací ale neotálej, místa rychle mizí!

Reklama

Rezervuj rovnou i jednosměrné letenky do Říma a návrat z Londýna. Naplánuj si několikadenní citybreak a zažij to nejlepší, co obě metropole nabízí.

Akční letenky do Tanzanie

  • Odkud? Z Říma s návratem do Londýna
  • S kým? Letecká společnost Saudia Airlines
  • Kdy? Duben – červen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo a 23kg odbavené zavazadlo
  • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Tanzanie

Tanzanie je rájem pro milovníky safari. Jestli ale spíš toužíš po relaxu na pláži, namiř si to na Zanzibar. Cesta tam trvá trajektem jen asi 45 minut.

Zanzibar

Proč letět s aerolinkami Saudia?

Saudi Arabian Airlines nebo zkráceně Saudia sice nejsou nové aerolinky, ale zřejmě je ještě mnoho českých cestujících nezná. Je tedy na čase to napravit! Těš se na nová letadla, pestré gastronomické zážitky, jedny z nejpohodlnějších sedadel, čtyři tisíce hodin zábavného obsahu či palubní Wi-Fi. Přečti si více v naší reportáži:

Saudia
Saudia

Saudia

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru