Connect with us
Rimini

Evropa

Jarní výlet do Itálie od 1 010 Kč? Leť z Prahy do Rimini

Jarní výlet do Itálie od 1 010 Kč? Leť z Prahy do Rimini

Rimini je mezi Italy pravděpodobně nejoblíbenější přímořské středisko Jaderské riviéry. I díky téměř 20 km dlouhých písečných pláží dostalo pojmenování Slunečná riviéra. Jezdí se sem za odpočinkem a za příjemným počasím. Navíc je jen na skok od krásného mikrostátu San Marino.

Reklama

Levné letenky z Prahy do Rimini

 • Odkud? Přímý let z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Výhodné termíny zejména na květen
 • Příklad? Termín 10. – 17. květen 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Pro cestující z Moravy přidáváme rovněž alternativu s odletem z Vídně.

Co dělat, vidět a zažít v Rimini?

Museo della Cittá je známé svojí římskou sbírkou. Nádherné mozaiky, ryby v barevných sklech a největší sbírka římských churirgigkých nástrojů na světě.

Majestátní pětiobloukový most Ponte di Tiberio se datuje do roku 21 po Kristu. V minulosti byl začátkem důležité tepny Via Emilia mezi jadranským pobřežím a údolím řeky Pád. Dnes spojuje centrum města Rimini se starou rybářskou čtvrtí Borgo San Giuliano.

Katedrála Tempio Malatestiano byla ve 13. století postavena v gotickém stylu a věnována svatému Francisovi. Radikální renesanční změnou prošla v letech 1400.

Rimini

Cestovní doklady do Rimini

Na cestu do Rimini bys měl/a mít občanský průkaz nebo cestovní pas.

Kdy cestovat do Rimini

Rimini má své kouzlo během celého roku.

Podmínky vstupu do Itálie a návrat do ČR

Itálie začátkem června zrušila všechna dosud platná vstupní opatření. Cesta je tak opět volná. Stejné podmínky jako před pandemií platí i pro návraty zpět do Česka.

Rimini

Levné ubytování v Rimini

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru