Connect with us
Veganské menu v Qatar Airways

Koronavirus

Qatar Airways začaly nabízet v business třídě veganské à la carte menu

Qatar Airways začaly nabízet v business třídě veganské à la carte menu

Společnost Qatar Airways zahajuje pro své cestující v business třídách nabídku veganského jídla à la carte. Chutná a zdravá jídla od špičkových šéfkuchařů budou k dispozici na všech letech business třídy z Dauhá a také vybraných letech business třídy do Dauhá bez nutnosti předobjednání. Letecká společnost svůj krok odůvodňuje tím, že tak reaguje na poptávku cestujících.

Reklama

Veganská jídla již v businessce netřeba předobjednat

Veganská jídla už byla cestujícím Qatar Airways k dispozici i předtím, ovšem nikoliv formou hotového menu. Bylo možné je předobjednat po koupi letenky, přímo v rezervaci. Nově není nutné nic předem objednávat, nastoupíte do jídla, po usazení do business kajuty si vyberete, co vám vyhovuje a vychutnáváte si let v jedné z nejluxusnějších business tříd na světě.

Veganské menu v Qatar Airways

Pokud si tedy příště vyberete pro svou pracovní cestu nebo dovolenou business třídu Qatar Airways, čekají vás veganské speciality jako uzený moutabel, jídla z cukety, veganské těstoviny arrabbiata, tofu, špenátové tortellini, šiitake, květák s kuskusem, omeleta z cizrnové mouky a podobné dobroty bez masa či jiných živočišných produktů.

Veganské menu v Qatar Airways

Pokud letíte v ekonomické třídě, nadále platí, že veganské jídlo si můžete předobjednat i tam. Stačí tak učinit nejpozději 24 hodin před odletem.

Veganská jídla formou à la carte už nějaký ten čas mají v nabídce i další aerolinky, za nejlepší označil portál SimpleFlying zejména ty z jihovýchodní Asie – Asiana, Singapore Airlines, Dragonair, Cathay Pacific, Air China, Korean Air a Hong Kong Airlines.

Letuška s rouškou v Qatar Airways nabídne nově i veganské menu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru