Connect with us

Letenky

Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy

Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy

Nejlepší letenka na Bali? Asi tě zklameme, ale žádná taková podle nás neexistuje. Vždycky jde spíš o to, co od ní čekáš. Je to nízká cena, vysoký komfort, velké zavazadlo nebo snad volnost termínů? Tohle rozhodnutí je jen na tobě. My jsme ti alespoň vybrali 3 nejzajímavější letenky z Prahy. Každá má jiné přednosti nebo nevýhody, ale všechny se vyplatí z různých důvodů.

Bali s China Eastern Airlines za 14 490 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě: ⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐ Termíny: ⭐⭐⭐

Tou hlavní devízou této letenky je parádní cena. Z Prahy se do Denpasaru dostaneš už za 14 490 Kč. Na výběr jsou ještě stále šikovné termíny na květen a červen. Pokud ale hledáš letenky bez zdržení, podívej se raději na ty následující. U China Eastern Airlines máš po cestě denní stop v Šanghaji. Pokud máš ale dobrodružného ducha, stihneš díky tomu během jedné cesty rovnou dvě destinace. Dalším plusem letenky je velké 2x23kg zavazadlo. Samotný servis na palubě sice nepatří k těm nejlepším, na druhou stranu ušetříš i několik tisíc.

REZERVOVAT LETENKU

Ekonomická třída China Eastern Airlines

Bali s Qatar Airways za 15 990 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐⭐ Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

Vyšší cena, za to vynikající servis. Qatar Airways patří mezi několik málo leteckých společností, které se mohou pyšnit 5* hodnocením. Cena je sice vyšší, na druhou stranu máš mnohem bohatší nabídku termínů a to od dubna až do prosince a k tomu špičkové jídlo na palubě. V ceně máš obrovské 30kg zavazadlo. Některé termíny mají po cestě tam 10 hodinový přestup, jiné jen 2,5 hodiny. Sám si vyber, jestli chceš letět co nejrychleji, nebo se ještě zastavíš v Doha.

REZERVOVAT LETENKU

Ekonomická třída Qatar Airways

Bali s Emirates za 15 990 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐⭐ Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

V kalendáři najdeš nejrůznější kombinace termínů od května až do června. Nespornou výhodou létání s Emirates je především prvotřídní komfort na palubě. Emirates patří k tomu nejlepšímu, co můžeš ve světě civilního letectví zažít ať už se bavíme o komfortu, zábavním systému, servisu nebo vynikajícím jídle. V ceně je 15kg odbavené zavazadlo a na cestu se vydáš přímo z Prahy, takže se za dobrou cenou nemusíš trmácet nikam do zahraničí. Po cestě tě čeká zážitek v podobě Airbusu A380, který je momentálně největším letadlem, ve kterém se běžný smrtelník může proletět. Protože letíš s jednou z nejlepších společností, na palubě tě čeká i pozornost v podobě komfortního balíčku. 15 990 Kč za zpáteční letenku je v tomto případě parádní cena.

Bali s Turkish Airlines za 16 690 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐ Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

Žádná jiná letecká společnost nelétá do tolika destinací jako Turkish Airlines a Bali není výjimkou. Servis na palubě je na stejně vysoké úrovni jako u Qatar Airways, co je ale super benefitem jsou termíny. Za 16 690 Kč můžeš vybírat z termínů od září až do února a to včetně Vánoc i Nového roku. Co takhle vyzkoušet exotický konec roku? Po cestě máš krátký přestup v Istanbulu, takže žádné zdržování a cena zahrnuje velké 30kg zavazadlo. Kromě super jídla na palubě tě navíc čeká i komfortní kosmetický balíček zdarma.

REZERVOVAT LETENKU

Ekonomická třída Turkish Airlines
Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy
5 (100%) 2 votes

Facebook komentáře

Continue Reading
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Advertisement
Advertisement
Nahoru