Connect with us

Letenky

Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy i Vídně

Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy i Vídně

Nejlepší letenka na Bali? Asi tě zklameme, ale žádná taková podle nás neexistuje. Vždycky jde spíš o to, co od ní čekáš. Je to nízká cena, vysoký komfort, velké zavazadlo nebo snad volnost termínů? Tohle rozhodnutí je jen na tobě. My jsme ti alespoň vybrali ty aktuálně nejzajímavější. Každá má jiné přednosti nebo nevýhody, ale všechny se vyplatí z různých důvodů.

Reklama

Pokud bys před cestou věděl o Bali všechny potřebné informace, přečti si našeho průvodce.

Bali s China Airlines za 13 990 Kč

Odlet: z Prahy
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

Velké 30kg zavazadlo, odlet z Prahy a termíny i na hlavní letní sezónu 2020. To jsou s nadstandardním servisem tchajvanských China Airlines ta hlavní pozitiva této letenky. Přestupy po cestě jsou krátké, což je taky plus, nevýhodou je ale to, že tě po cestě čekají rovnou dva. Pokud dáváš přednost ceně, není co řešit. Za 13 990 Kč získáš parádní servis a vše kolem. Jestli kladeš ale důraz raději na pohodlí s méně přestupy, podívej se ještě na další letenky.

Praha 2 přestupy Denpasar 2 přestupy Praha
Amsterdam, Tchaj-pej Tchaj-pej, Amsterdam
za 13990 Rezervuj
Ekonomická třída China Airlines

Bali s Thai Airways za 14 590 Kč

Odlet: z Vídně
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐⭐

Svoji kvalitu Thai Airways potvrdily již minulý rok, kdy vyhrály cenu za nejlepší ekonomickou třídu pro rok 2018, podle hodnocení SKYTRAX. Sami jsme ji vyzkoušeli při cestě do Bangkoku. Tahle recenze ekonomické třídy Thai Airways ti řekne víc. Krom super servisu nebo komfortního balíčku je výhodou akční cena, se kterou se u takto špičkových aerolinek často nesetkáš. Přestupy nejsou nejkratší, ale ten nejdelší máš jen 6 hodin. Cena zahrnuje 20kg odbavené zavazadlo a na výběr jsou termíny od listopadu 2019 do března 2020.

Vídeň 1 přestup Denpasar 1 přestup Vídeň
Bangkok Bangkok
za 14590 Rezervuj

Bali s EVA Air za 15 290 Kč

Odlet: z Vídně
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

Ve špičkových aerolinkách budeme pokračovat. EVA Air se může pyšnit 5* hodnocením. Poletíš z blízké Vídně, a když budeš mít štěstí, potkáš po přestupu v Tchaj-peji tematická letadla Hello Kitty. Můžeme ti říct, že je to pěkný úlet! Eva Air nabízí velké 30kg zavazadlo, přestupy jsou do 3 a půl hodiny a jídlo patří k tomu nejlepšímu, co jsme zatím ve vzduchu ochutnali. Vybírat můžeš z termínů od listopadu 2019 do června 2020.

Vídeň 1 přestup Denpasar 1 přestup Vídeň
Tchaj-pej Tchaj-pej
za 15290 Rezervuj

Bali s Emirates za 15 990 Kč

Odlet: z Prahy
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐

V kalendáři najdeš nejrůznější kombinace termínů od listopadu do února 2020. Nespornou výhodou létání s Emirates je především prvotřídní komfort na palubě. Emirates patří k tomu nejlepšímu, co můžeš ve světě civilního letectví zažít ať už se bavíme o komfortu, zábavním systému, servisu nebo vynikajícím jídle. V ceně je jen 15kg odbavené zavazadlo ale zase se na cestu vydáš přímo z Prahy, takže se za dobrou cenou nemusíš trmácet nikam do zahraničí. Po cestě tě čeká zážitek v podobě Airbusu A380, který je momentálně největším letadlem, ve kterém se běžný smrtelník může proletět. Protože letíš s jednou z nejlepších společností, na palubě tě čeká i pozornost v podobě komfortního balíčku.

Praha 1 přestup Denpasar 1 přestup Praha
Dubaj Dubaj
za 15990 Rezervuj

Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Přidej se do VIP skupiny cestovatelů - klikni na zelené tlačítko CHCI mezi prvními od nás dostaneš #pelipecky upozornění na ty nejlepší nabídky:

  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru