Connect with us

Letenky

Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy i Vídně

Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy i Vídně

Nejlepší letenka na Bali? Asi tě zklameme, ale žádná taková podle nás neexistuje. Vždycky jde spíš o to, co od ní čekáš. Je to nízká cena, vysoký komfort, velké zavazadlo nebo snad volnost termínů? Tohle rozhodnutí je jen na tobě. My jsme ti alespoň vybrali 3 nejzajímavější letenky z Prahy. Každá má jiné přednosti nebo nevýhody, ale všechny se vyplatí z různých důvodů.

Pokud bys před cestou věděl o Bali všechny potřebné informace, přečti si našeho průvodce.

Bali s Qatar Airways za 15 990 Kč

Odlet: z Prahy
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

Tahle letenka je přímo libová. Nejenom, že letíš s jednou z nejlepších leteckých společností na světě, navíc letíš za parádní akční cenu. V ceně letenky máš velké 30 kg zavazadlo na všechny svoje suvenýry, termíny jsou od října 2019 do března 2020 a po cestě máš jeden pohodlný krátký přestup. U Qatar Airways navíc na dlouhých letech dostaneš komfortní balíček zdarma, servíruje se vynikající jídlo i kvalitní nápoje a na palubě tě přivítá špičkový zábavní systém.

REZERVOVAT LETENKU

Ekonomická třída Qatar Airways

Bali s EVA Air za 15 990 Kč

Odlet: z Vídně
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐⭐

Ve špičkových aerolinkách budeme pokračovat. EVA Air se může pyšnit 5* hodnocením a stejnými superlativy jako Qatar Airways. Poletíš z blízké Vídně, a když budeš mít štěstí, potkáš po přestupu v Tchaj-peji tematická letadla Hello Kitty. Můžeme ti říct, že je to pěkný úlet! Eva Air nabízí velké 30kg zavazadlo, přestupy jsou fajn a jídlo patří k tomu nejlepšímu, co jsme zatím ve vzduchu ochutnali. Vybírat můžeš z termínů od října 2019 do března 2020.

REZERVOVAT LETENKU

Bali s Emirates za 15 990 Kč

Odlet: z Prahy
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

V kalendáři najdeš nejrůznější kombinace termínů od září do prosince 2019. Nespornou výhodou létání s Emirates je především prvotřídní komfort na palubě. Emirates patří k tomu nejlepšímu, co můžeš ve světě civilního letectví zažít ať už se bavíme o komfortu, zábavním systému, servisu nebo vynikajícím jídle. V ceně je jen 15kg odbavené zavazadlo ale zase se na cestu vydáš přímo z Prahy, takže se za dobrou cenou nemusíš trmácet nikam do zahraničí. Po cestě tě čeká zážitek v podobě Airbusu A380, který je momentálně největším letadlem, ve kterém se běžný smrtelník může proletět. Protože letíš s jednou z nejlepších společností, na palubě tě čeká i pozornost v podobě komfortního balíčku. 15 990 Kč za zpáteční letenku je v tomto případě výborná cena.

Bali s Turkish Airlines za 17 390 Kč

Odlet: z Prahy
Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐
Přestupy: ⭐⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐⭐
Cena: ⭐⭐⭐
Termíny: ⭐⭐⭐⭐

Žádná jiná letecká společnost nelétá do tolika destinací jako Turkish Airlines a Bali není výjimkou. Servis na palubě je na stejně vysoké úrovni jako u dalších aerolinek, co je ale super benefitem jsou termíny. Vybírat lze z termínů od září do prosince 2019. Co takhle vyzkoušet exotický konec roku? Po cestě máš krátký přestup v Istanbulu, takže žádné zdržování a cena zahrnuje velké 30kg zavazadlo. Kromě super jídla na palubě tě navíc čeká i komfortní kosmetický balíček zdarma. I když je letenka v porovnání s ostatními dražší ocení ji opravdoví fajnšmekři. Nově totiž zažiješ přestup na ultramoderním letišti v Istanbulu.

REZERVOVAT LETENKU

Ekonomická třída Turkish Airlines
Jak nejlépe na Bali? Porovnání letenek z Prahy i Vídně
5 (100%) 7 vote[s]

Continue Reading
Klikněte pro komentář
Nahoru