Connect with us
Royal Zanzibar Beach****

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive dovolená na Zanzibaru ve 4* resortu od 41 963 Kč

PECKA DNE: All Inclusive dovolená na Zanzibaru ve 4* resortu od 41 963 Kč

Jemný bílý písek a moře, které hraje desítkami odstínů modré a zelené barvy, tropické vlhko a vůně exotiky. Shrnuto do jednoho slova – Zanzibar. Hlavním lákadlem ostrova jsou dozajista pláže, ale není to zdaleka jediné, co tě nadchne. Autentická atmosféra, budovy vybělené od sluníčka, všudypřítomná vůně koření, které se zde v hojné míře pěstuje, a místní kultura přátelských a pohostinných lidí. Vydej se na ostrov hřebíčku a vanilky a užij si africký ráj na zemi se všemi jeho přednostmi.

Reklama

4* resort, ve kterém budeš bydlet, se nachází přímo na písečné pláži s korálovým útesem. Součástí resortu jsou čtyři bazény, zázemí pro vodní sporty a využít můžeš i širokou nabídku wellness služeb. Večer ulehneš ke spánku v moderním pokoji v zanzibarském stylu a od rána ti bude k dispozici široký výběr pokrmů v rámci All Inclusive stravování.

 • KAM? Royal Zanzibar Beach****, Zanzibar, Tanzanie
 • KDY? Leden – duben 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně s odbaveným zavazadlem, ubytování ve 4* resortu přímo na pláži, stravování formou All Inclusive, anglicky nebo německy hovořící delegát, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Zanzibaru
Pokoj v Royal Zanzibar Beach Resort
Royal ZanzibarBeach Resort hotelová restaurace
Royal Zanzibar Beach Resort nabídka All Inclusive
Royal Zanzibar Beach Resort relax relax

Zanzibar – podmínky vstupu a návratu do ČR

Odliv na Zanzibaru

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru