Connect with us
Abu Dhabi

Dovolené

PECKA DNE: Luxusní 5* dovolená v Abu Dhabi včetně snídaní od 11 090 Kč

PECKA DNE: Luxusní 5* dovolená v Abu Dhabi včetně snídaní od 11 090 Kč

Abu Dhabi leží hodinu a půl od Dubaje a je hlavním městem Spojených arabských emirátů. Je synonymem luxusních hotelů, pláží, krásného počasí a vyhřátého moře. Navštívit zde můžeš jednu z největších mešit světa – Sheikh Zayed Grand Mosque, svézt se na nejrychlejší horské dráze na světě nebo si užívat dokonalého plážového servisu. V kombinaci s 5* hotelem se jedná o prvotřídní dovolenou u moře, na kterou se vzpomíná celý život.

Reklama

Tvé ubytování se nachází kousek od krásné písečné pláže. Nabízí velmi elegantně zařízené pokoje, bazény, restauraci či panoramatický výhled na Perský záliv. Naprosto senzačně jsou zde hodnocené snídaně formou bufetu, takže každý tvůj den začne perfektně.

 • KAM? Radisson Blu Hotel & Resort, Abu Dhabi Corniche*****, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Srpen – Listopad 2022
 • ODKUD? Z Budapešti nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,6 z 10 (Booking)

Abu Dhabi hotel

Abu Dhabi pláž

Garden Blu Abu Dhabi

Podmínky vstupu do Abu Dhabi a návratu zpět do ČR

Cestující do Abú Dhabí jsou před odletem u check-in povinni předložit:

 • certifikát o dokončeném očkování uznávanou vakcínou WHO nebo
 • Negativní PCR test, obsahující QR kód, ne starší 48 hodin (výjimkou jsou děti do 16. let a osoby s mírným a těžkým postižením)
 • Certifikát s QR kódem o prodělaném onemocnění COVID-19 (přičemž mezi dnem příjezdu a dnem zotavení uběhl maximálně jeden měsíc)

Návrat do ČR není ničím omezen

Abú Dhabí

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru