Connect with us
Mallorca

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na Mallorce s polopenzí od 9 290 Kč

POBYT DNE: Dovolená na Mallorce s polopenzí od 9 290 Kč

Mallorca je největším z Baleárských ostrovů. Díky mnoha krásným plážím, čistému moři a příjemným klimatickým podmínkám se mu přezdívá perla Španělska. Ostrov toho nabízí ovšem mnohem víc. Je například ideálním pro nadšence cyklistiky a pěší turistiky. Tamní síť cyklostezek je obdivuhodná a příroda vyzívá k celodenní turistice. Navštívit můžeš také celou řadu památek, hrad nebo si udělat vyhlídkovou jízdu historickým vlakem.  Mallorca je malý evropský Karibik, kde můžeš strávit parádní dovolenou.

Reklama

Ubytování tě čeká v moderně zařízeném hotelu s bazénem a restaurací. Stravování máš zajištěné formou polopenze. Během dne se tak můžeš vydat na výlet, lenošit na pláži či relaxovat u bazénu.

 • KAM? Tora***, Mallorca, Španělsko
 • KDY? Duben – říjen 2023
 • ODKUD? Z Prahy, Vídně nebo Bratislavy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování ve3* hotelu, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

  Mallorca Tora pokoj

  Mallorca Tora polopenze

  Mallorca Tora bazén

  Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


  Speciální nabídky pro naše čtenáře

   • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
   • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
   5/5 - (1 vote)
  Klikněte pro komentář

  Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

  Nahoru