Connect with us
Malta

Novinky

Air Malta nabídne během vánočních svátků několik letů mezi Prahou a Maltou

Air Malta nabídne během vánočních svátků několik letů mezi Prahou a Maltou

Aerolinky Air Malta si připravily vánoční překvapení pro všechny, kteří během svátků na přelomu roku rádi utíkají do teplejších krajin. V období od 16. prosince 2023 do 6. ledna 2024 budou totiž výjimečně provozovat oblíbenou přímou linku z Prahy na Maltu.

Reklama

Malta je se svými více než 300 slunečními dny v roce žádanou destinací od jara až do zimy. Konkrétně přímé lety z Prahy operované leteckou společností Air Malta patří při rezervaci letenek mezi nejčastější volbu českých cestujících. Ty jsou ovšem dostupné pouze během letní sezóny. Mimo ni jsme nuceni se spokojit se spojeními z blízkých zahraničních letišť. Proto nás zpráva o spuštění letů během zimních svátků moc těší.

Maltská Valetta

Jestli tě láká užít si adventní čas, Vánoce nebo oslavy nového roku trochu jinak, chyť si svoje místo co nejrychleji. Dopravce bude trasu obsluhovat od poloviny prosince do začátku ledna dvakrát týdně, každé úterý a sobotu.

Časy letů v období od 16. prosince 2023 do 6. ledna 2024:

  • Praha – Malta: odlet ve 22:00, přílet 00:30
  • Malta – Praha: odlet v 8:40, přílet ve 21:10

Akční letenky z Prahy na Maltu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru