Connect with us
Varadero

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená s chutí exotiky. All Inclusive na Kubě od 38 861 Kč

PECKA DNE: Dovolená s chutí exotiky. All Inclusive na Kubě od 38 861 Kč

Jestli byste jarní termíny ve vašem diáři rádi zaplnili odpočinkem v exotice, máme pro vás jeden parádní tip. Varadero je kubánským rájem nabízejícím více než 20 kilometrů dlouhou pláž s bělostným pískem a průzračnou vodou. Však si představte tu nádheru. Sedíte na pláži a pozorujete hru slunečních paprsků, které na zvlněné vodní hladině vytvářejí dechberoucí třpytivou show. To vše za zvuků šumění moře a všudypřítomné osvěžující slané vůně.

Reklama

Oblíbený resort Be Live Experience Tropical jen završí dokonalou dovolenou. Najdete jej totiž přímo uprostřed exotických zahrad a těšit se můžete na All Inclusive služby.

 • KAM? Be Live Experience Tropical Resort****, Varadero, Kuba
 • KDY? Březen – květen 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy/Vídně s odbaveným zavazadlem, ubytování v hotelovém komplexu poblíž pláže, stravování formou All Inclusive, vyřízení a doručení turistické karty kurýrem (nahrazuje vstupní víza), transfer z letiště do hotelu a zpět, služby anglicky/německy hovořícího delegáta
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)

Vstup na Kubu a návrat

Od 10. ledna 2021 je ke vstupu na Kubu nutné se před odletem prokázat maximálně 72 hodin starým negativním PCR testem provedeným v akreditovaném centru v zemi původu. Dále je třeba vyplnit formulář o zdravotním stavu a po příletu absolvovat dvojité testování. Ovšem turisté, kterí se ubytují v rekreačních či soukromých zařízeních, podstoupí po příletu pouze jeden test.

Při návratu zpět do České republiky je nutné se prostřednictvím příjezdového formuláře nahlásit hygienické stanici a do 5 dní v Česku absolvovat testování.

Kuba

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru