Connect with us
Happy Days Hotel****

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na Krétě. Letecky z Prahy od 11 881 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na Krétě. Letecky z Prahy od 11 881 Kč

Kréta je největším řeckým ostrovem, pro který jsou typické nádherné pláže s azurovým mořem, nepřeberné množství výletů do přírody a bohaté kulturní vyžití. Poloha na jihu Středozemního moře ostrov navíc předurčuje k ideálnímu teplému počasí. Hotel Happy Days se nachází v Kavrosu, který je celkově klidnější oblastí. Lokalita si tě získá svou malebností a přátelskou atmosférou.

Reklama

V blízkém okolí se můžeš vydat k unikátnímu sladkovodnímu jezeru Kournas a necelých 18 km je pak vzdálené historické město Rethymno. Nejvíce času si ovšem můžeš užívat na krásné písečné pláži, kde se nachází i hotel Happy Days, ve kterém budeš bydlet. Do vody to tedy máš co by kamenem dohodil a co se týče jídla, v ceně pobytu je vydatná polopenze.

  • KAM? Happy Days Hotel****, Kréta, Řecko
  • KDY? Květen – srpen 2022
  • ODKUD? Přímé lety z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, odbavené zavazadlo, ubytování ve 4* hotelu u pláže, stravování formou polopenze, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby německy nebo anglicky hovořícího delegáta
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Krétě
Happy Days Hotel pokoj
Happy Days Hotel****
Happy Days Hotel restaurace

Podmínky cestování do Řecka a návratu do ČR

  • Všichni cestující starší 5 let se musí aktuálně prokázat certifikátem o negativním výsledku PCR testu, ne starším 72 hodin před překročením hranice, nebo antigenním testem, ne starším než 24 hodin před překročením hranice. Rovněž je nutná registrace prostřednictvím vyplnění elektronického příjezdového formuláře PLF. Podrobné informace najdeš na oficiálním webu mzv.cz.
  • Vzhledem k tomu, že termíny dovolené jsou vypsány na období od května do června, můžeme předpokládat, že se do té doby podmínky vstupu upraví.
  • Návrat do ČR se odvíjí od pravidel cestovatelského semaforu. Řídíš se podmínkami té země, ve které jsi strávil/a v posledních 14 dnech více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe pravidla té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).
Kréta pláž Kavros

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru