Connect with us
Royal Palm Resort & Spa****

Dovolené

PECKA DNE: Kanárské ostrovy s Adults Only hotelem u pláže a polopenzí od 20 290 Kč

PECKA DNE: Kanárské ostrovy s Adults Only hotelem u pláže a polopenzí od 20 290 Kč

Jestli při vyhledávání dovolené automaticky přehlížíš nabídky pro rodiny s dětmi, máme něco přesně pro tebe. 4* resort na ostrově Fuerteventura totiž nabízí ubytování pouze pro dospělé. Budeš si tak moci užít nikým a ničím nerušené chvilky v příjemném prostředí hotelu. Součástí areálu jsou bazény a to jak venkovní, tak vnitřní, bary, či SPA za drobný poplatek. A až se budeš ptát, odkud se line omamující slaná vůně, stačí vyjít před hotel. Ten se totiž nachází hned u pláže Playa de Butihondo.

Reklama
 • KAM? Royal Palm Resort & Spa****, Kanárské ostrovy, Španělsko
 • KDY? Listopad – leden 2022
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy s příručním zavazadlem, ubytování v hotelu pouze pro dospělé, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Kanárských ostrovech
Royal Palm Resort & Spa****
Royal Palm Resort & Spa****
Royal Palm Resort & Spa****

Podmínky vstupu na Kanárské ostrovy a návrat do ČR

Kanárské ostrovy se řídí stejnými podmínkami jako pevninské Španělsko. Vzhledem k tomu, že od 25. října 2021 řadí Španělsko Českou republiku mezi rizikové oblasti, při vstupu se prokážeš QR kódem (ten získáš na základě vyplnění sanitárního formuláře) a jedním z potvrzení o bezinfekčnosti – negativní test, doklad o očkování nebo překonání COVID-19.

Návrat zpět do Česka se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Musíš splnit podmínky té země, ve které jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).

Royal Palm Resort & Spa****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru