Connect with us
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive dovolená na ostrově Fuerteventura od 21 590 Kč

PECKA DNE: All Inclusive dovolená na ostrově Fuerteventura od 21 590 Kč

Fuerteventura patří společně s ostrovem Gran Canaria a Tenerife mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace na Kanárských ostrovech, a není se čemu divit. Při pohledu z výšky rozeznáme dvě dominantní barvy – tmavý až skoro černý odstín představující sopečnou krajinu a tyrkysově modrou, která je typická pro oceán. Kraj průzračné vodní hladiny je pak lemován nekonečnými bílými plážemi, jež jsou považovány za ty nejkrásnější na Kanárských ostrovech.

Reklama

Přileťte tuto nádheru omrknout na vlastní oči! Během All Inclusive dovolené si budete moci nerušeně odpočívat na pláži či na lehátkách u bazénu, a to i tehdy, když s sebou vezmete i vaše dětské společníky. Ti se totiž perfektně zabaví v dětském klubu či u bazénku.

  • KAM? Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel***, Fuerteventura, Kanárské ostrovy, Španělsko
  • KDY? Červen – červenec 2021
  • ODKUD? Z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy s 8kg příručním zavazadlem, ubytování v útulném hotelu blízko pláže, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Kanárských ostrovech
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel
Elba Castillo San Jorge & Antigua Suite Hotel

Podmínky vstupu na Kanárské ostrovy a návrat

Španělsko včetně Kanárských ostrovů od přijíždějících aktuálně vyžaduje vyplnění eletronického sanitárního formuláře, na základě něhož je cestujícímu přidělen QR kód. Současně je nutné předložit jedno ze tří potvrzení – potvrzení o ukončeném očkování (od poslední dávky musí uplynout minimálně 14 dní), potvrzení o negativním výsledku antigenního/PCR testu (ne staršího 48 hodin) nebo potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 (od zjištění nemoci musí uplynout alespoň 11 dní a jeho platnost je 180 dní od odběru).

Pravidla návratu ze zahraničí zpět do České republiky upravuje cestovatelský semafor. Kanárské ostrovy jsou na základě něj momentálně oranžové. V případě návratu domů je tak nutné se řídit podmínkami stanovenými pro tuto konkrétní kategorii.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Smartwings tě vezmou z Prahy do Dubaje bez přestupu už od 5 990 Kč https://t.co/4qy1vw1msY1 dnem dozadu
USA od 6. 12. zpřísní podmínky vstupu. Bude nutný negativní test, ne starší 24 hodin https://t.co/rTjJjnnCFc #koronavirus1 dnem dozadu
PECKA DNE: Charismatický Krakov. 4* hotel se snídaní od 2 990 Kč https://t.co/QzGWg73RWT1 dnem dozadu
Zimní Mallorca? Objev ji s letenkami z Vídně nebo Prahy od 801 Kč https://t.co/DXYXHePgyI1 dnem dozadu
Co nevynechat při návštěvě Miami a letenky od 10 290 Kč https://t.co/GFeskcFGGf1 dnem dozadu
New York z Prahy se Singapore Airlines za 10 590 Kč! Termíny i na léto https://t.co/mjpEpPJcJD1 dnem dozadu
Influenceři doby minulé: 10 českých i slovenských cestovatelských legend https://t.co/30ygmcUfID2 dny dozadu
PECKA DNE: Mauricius z Prahy za 12 390 Kč se spoustou termínů https://t.co/b6l5YAEk5k2 dny dozadu
TOP 10 nových věcí, které můžeš zažít v Dubaji https://t.co/hjZT4agmdG2 dny dozadu
USA od 6. 12. zpřísní podmínky vstupu. Bude nutný negativní test, ne starší 24 hodin https://t.co/rTjJjnnCFc #koronavirus2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru