Connect with us
Barcelona

Citybreaky

PECKA DNE: Zpáteční letenka do Barcelony + 4* hotel se snídaní od 6 790 Kč

PECKA DNE: Zpáteční letenka do Barcelony + 4* hotel se snídaní od 6 790 Kč

Pestrá, barevná, rozmanitá i atraktivní, to vše je Barcelona. Proslulá architektura Antonia Gaudího, jehož stopa je patrná téměř na každém kroku, dělá město výjimečné a jedinečné. Navštiv ohromující stavby a místa jakými jsou například Sagrada Família, Park Güell, jedno z největších a nezajímavějších akvárií v Evropě anebo zajdi s partou kamarádů na fotbal do slavného Camp Nou. Jarní měsíce patří k nejlepším ročním obdobím pro městskou turistiku, kdy se teploty pohybují okolo 20 – 23 °C. Navíc se vyhneš tlačenicím a vyšším sezónním cenám. Kromě toho pro tebe máme dalších 7 tipů, co dělat v srdci Katalánska.

Reklama

Eurohotel Granvia Fira je moderní hotel se stylovým designem, prostornými a pohodlnými pokoji a výbornou restaurací, ve které můžeš ochutnat pokrmy mezinárodní kuchyně. Snídaně formou bufetu máš každý den v ceně.

 • KAM? Eurohotel Granvia Fira****, Barcelona, Španělsko
 • KDY? Březen – květen 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, 1 ks příručního zavazadla do 10 kg
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (booking)
Barcelona termíny ubytování
Eurohotel Granvia Fir pokoj

Eurohotel Granvia Fir snídaně

Eurohotel Granvia Fir hotel

Podmínky vstupu do Španělska a návratu do ČR

Španělsko zahrnuje mezi rizikové země z hlediska nákazy i ČR. Osoby, které cestují z takovýchto rizikových zemí/regionů, musí kromě QR kódu z příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení:

 • Potvrzení o dokončeném očkování.
 • Potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19.
 • Potvrzení o negativním výsledku PCR/antigenního testu.

Podrobné informace najdeš na stránkách mzv.cz

V našem speciálním článku najdeš kompletní znění všech podmínek návratu do ČR.

Barcelona

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru