Connect with us
Siva Grand Beach Hotel****

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive Egypt! 4* hotel s delegátem od 14 215 Kč

PECKA DNE: All Inclusive Egypt! 4* hotel s delegátem od 14 215 Kč

Země faraonů, pyramid a bohaté historie. I tak málo slov stačí, aby si každý z nás uvědomil, o jaké destinaci je řeč. Egypt je zkrátka jedinečnou destinací, která si v žebříčku oblíbenosti stále drží své čestné přední místo. Poznej ji během All Anclusive dovolené ve 4* resortu Siva Grand Beach nedaleko Hurghady.

Reklama

Během pobytu budeš mít k dispozici dvě restaurace, bary, bazén, nejrůznější obchůdky a samozřejmě pláž. Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je ideální i pro rodiny s dětmi. A abys své plážové radovánky dotáhl/a k dokonalosti, můžeš si bezplatně půjčit lehátka, slunečníky či osušky. Pro aktivnější rekreanty je připravený celý seznam výletů od poznávání Luxoru přes pyramidy v Gíze až po brázdění dun na čtyřkolce.

 • KAM: Siva Grand Beach Hotel****, Hurghada, Egypt
 • KDY? Prosinec a únor 2022
 • ODKUD? Přímé lety z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy do Hurghady, odbavené zavazadlo, ubytování ve 4* hotelu, stravování formou All Inclusive, služby česky hovořícího delegáta, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Dovolená v Egyptě
Siva Grand Beach
Siva Grand Beach Hotel****

Podmínky vstupu do Egypta a návrat

Plně očkovaní cestující se při vstupu do Egypta nemusí prokazovat negativním PCR testem.

 • Potvrzení o očkování proti COVID-19 musí obsahovat QR kód. Uznávají vakcíny schválené WHO s tím, že od ukončení očkování uplynulo alespoň 14 dní.

Ostatní cestující při vstupu předloží negativní PCR test, ne starší 72 hodin.

 • Potvrzení lze předložit v papírové podobě i prostřednictvím QR kódu.
 • Děti do 6 let mají výjimku z testu.

Návrat zpět do České republiky se řídí podmínkami cestovatelského semaforu.

Siva Grand Beach Hotel****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru