Connect with us
Zázemí hotelu TRYP by Wyndham Dubai

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená v srdci Dubaje se vstupem na EXPO od 18 190 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená v srdci Dubaje se vstupem na EXPO od 18 190 Kč

Plánuješ si zpříjemnit zimní období v exotice? Velmi dostupnou a oblíbenou destinací je Dubaj, kde tě čeká kromě krásných pláží a moře i hromada zážitků. Navštiv nejvyšší budovu světa, projeď se Jeepem v poušti nebo si zalyžuj přímo v útrobách obchodního centra! Zázemím ti bude moderní 4* hotel TRYP by Wyndham Dubai přímo v centru města. Na dosah tak máš všechny dubajské atrakce a zajímavosti.

Reklama

Kdyby ti výškové budovy, adrenalinové sporty a megalomanská nákupní centra byly málo, navštiv unikátní výstavu EXPO 2020. A to nejlepší na celé věci je, že poletíš s leteckou společností Emirates nebo flydubai, takže dostaneš na tuto peckovní událost jednodenní vstupenku zdarma!

 • KAM? TRYP by Wyndham Dubai****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Leden – únor 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, 7kg příruční zavazadlo a v případě letu s Emirates i 1 kus odbaveného zavazadla do 25 kg, ubytování v moderním 4* hotelu, snídaně, jednodenní vstupenka na EXPO 2020, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Hotel TRYP by Wyndham Dubai
TRYP by Wyndham Dubai - Dubaj
Hotel v Dubaji - TRYP by Wyndham Dubai

Podmínky vstupu do Dubaje a návratu do Česka

Pro vstup do Dubaje musí cestující předložit negativní PCR test, ne starší 72 hodin. Výjimku mají pouze děti do 12 let nebo osoby s mírným a těžkým postižením. Kompletní seznam podmínek vstupu najdeš ZDE. Podmínky návratu do ČR se řídí dle aktuálního cestovatelského semaforu.

Dubaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru