Connect with us
Dubaj

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji s odletem z Prahy a hotelem se snídaní za 9 990 Kč

PECKA DNE: Dovolená v Dubaji s odletem z Prahy a hotelem se snídaní za 9 990 Kč

Dubaj je místem, které nestačí vidět jen jednou. Město plné dechberoucí architektury a luxusních hotelů totiž nikdy nespí a pokaždé tě překvapí něčím novým. Ať už jsi pravidelným návštěvníkem nebo se sem chystáš poprvé, vypelikánovali jsme pro tebe balíček s letenkou z Prahy a 3* městským hotelem se snídaní za perfektní cenu. Nejvýhodněji letíš v první polovině října, ale jestli ti zrovna tento termín nevyhovuje, nakombinuj si jiný z období od září až do listopadu.

Reklama
 • KAM? Ibis Mall of the Emirates***, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? 10. – 13. říjen 2022
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, 3* hotel v dobré lokalitě, snídaně, anglicky nebo německy hovořící delegát
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (Tripadvisor)
Dovolená v Dubaji

Ibis Mall of the Emirates***

Ibis Mall of the Emirates***

Ibis Mall of the Emirates***

Podmínky vstupu do Dubaje

Dubaj byla jedním z prvních emirátů, který se otevřel turistům bez nutnosti karantény. Od 28. února platí při vstupu tyto podmínkyočkovaní turisté nepotřebují negativní PCR test, ale musí se prokázat očkovacím certifikátem s QR kódem. To platí i pro cestující, kteří překonali koronavirus během posledního měsíce před příjezdem do Dubaje. Neočkovaní turisté se musí prokázat negativním PCR testem, ne starším 48 hodin.

dubaj-palmy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru