Connect with us
Dubaj dovolená

Dovolené

PECKA DNE: Luxusní dovolená v Dubaji. Letenka a 5* hotel od 30 590 Kč

PECKA DNE: Luxusní dovolená v Dubaji. Letenka a 5* hotel od 30 590 Kč

Moderní business centra, extravagantní architektura, nezapomenutelné kulturní i kulinářské zážitky a nejedno světové nej. I tak by se dala popsat Dubaj. Je až neuvěřitelné, že to není tak dávno, co se na jejím místě nacházel jen klidný záliv s rybáři a lovci perel. Ale i tento fakt je důkazem Dubajské jedinečnosti. Je zkrátka místem, kde je vše možné.

Reklama

Naplánujte si dovolenou v luxusním 5* hotelu Fairmont The Palm, který se nachází na světoznámém uměle vytvořeném ostrově The Palm Jumeirah, a objevte tak jednu ze zdejších neuvěřitelných staveb.

 • KAM? Fairmont The Palm*****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Duben – květen 2021
 • ODKUD? Přímé lety z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, odbavené zavazadlo (20 kg/25 kg), ubytování v luxusním hotelu na ostrově The Palm Jumeirah, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4,5 z 5
Dubaj - dovolená
Dubaj - Hotel Fairmont The Palm*****
Hotel 5*Fairmont The Palm

Podmínky vstupu do Dubaje

Ke vstupu do Dubaje je nutné absolvovat dva testy. Ještě před odletem do Dubaje je povinné se prokázat negativním výsledkem testu na COVID-19, ne starším 72 hodin, později tě zdarma otestují ještě po příletu na dubajském letišti. Dále je třeba registrace přes appku a pojištění. Koukni na přehled VSTUPNÍCH PODMÍNEK DO DUBAJE.

Návrat zpět do ČR

Podmínky návratu zpět do Česka stanovuje cestovatelský semafor. No a vzhledem k tomu, že Spojené arabské emiráty patří aktuálně mezi tmavě červené země, při návratu zpět do České republiky je tak nutné se prokázat vyplněným elektronickým příjezdovým formulářem. Současně je třeba splnit podmínky podle kategorie, do níž cestující spadá:

 • Čeští občané, jejich rodinní příslušníci, občané EU s přechodným pobytem či cizinci s trvalým pobytem v ČRse musí už před cestou do Česka prokázat písemným potvrzením o negativním výsledku PCR testu, ne staršího než 72 hodin od odběru, nebo antigenního testu, ne staršího více než 24 hodin od odběru. Následně je v ČR nutné absolvovat karanténu, která musí být ukončena nejdříve 5. den a nejpozději 14. den od vstupu dalším testem (tentokrát PCR, antigenní nestačí).
 • Cizinci přijíždějící do České republiky z tmavě červených zemí se musí už před cestou do ČR prokázat písemným potvrzením o negativním výsledku PCR testu (antigenní nestačí), ne staršího než 72 hodin od odběru. Následně je v ČR nutné absolvovat karanténu, která musí být ukončena nejdříve 5. den a nejpozději 14. den od vstupu dalším PCR testem.

Součástí všech podmínek je nošení respirátoru FFP2 všude mimo domov, a to po dobu 14 dní od příjezdu.

Dubaj dovolená

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru