Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na Tenerife od 21 590 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na Tenerife od 21 590 Kč

Pozoruhodná krajina plná rozmanitostí, ve které najdete bělostné písečné pláže, vzdálené vesnice na horských hřebenech, přístavní osady a půvabná starodávná města. I tak by se dal popsat největší z Kanárských ostrovů, Tenerife. S jeho návštěvou neuděláte chybu v žádném ročním období. V lednu, v nejchladnějším měsíci, si zde užijete příjemných 20 °C. To z ostrova dělá parádní destinaci, kam můžete utéct za sluncem, když u nás mrzne jako když praští.

Reklama

Během dovolené ve 4* hotelu Melia Jardines del Teide si budete připadat jako v bavlnce. Čekat na vás bude zrenovovaný pokoj a moderní prostředí. No a až vás vaše dobrodružné já bude lákat ven, určitě vyrazte. Ostrov je sopečného původu, což se odráží na jeho krajině vyhledávané turisty. Vlny zase lákají milovníky vodních sportů.

Vstup na Tenerife a návrat

Při vstupu na Kanárské ostrovy, stejně jako do celého Španělska, nutné předložit negativní PCR test, ne starší 72 hodin. Všichni cestující směřující do Španělska letecky musí před odletem vyplnit elektronický formulář. Návrat zpět do ČR je podle aktuálního cestovatelského semaforu podle pravidel zemí označených červenou barvou.

 • KAM? Melia Jardines del Teide****, Tenerife, Kanárské ostrovy, Španělsko
 • KDY? Duben – květen 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování ve zrenovovaných pokojích moderního hotelu, polopenze, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Akční termín dovolené Tenerife

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru