Connect with us
Dubaj

Asie

Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup na 3 peckovní atrakce zdarma

Leť do Dubaje s Emirates a získej vstup na 3 peckovní atrakce zdarma

Letět do Dubaje s Emirates se nevyplatí jen proto, že je to neuvěřitelně pohodlné a rychlé. Letenky nyní doporučujeme rezervovat i proto, že k nim získáš vstupy do legendární stavby Burj Khalifa, na promenádu kolem největší tančící fontány Dubai Fountain a dokonce i do muzea Louvre v Abú Dhabí.

Reklama

Létání s Emirates je komfortní už i v ekonomické třídě. Samozřejmostí je podpalubní zavazadlo a peckovní palubní servis. Luxusní aerolinky navíc létají do Dubaje přímo z Prahy.

Jaké jsou podmínky získání vstupenek na vybrané atrakce?

 • Speciální nabídka platí pro všechny třídy na zpátečních letech do Dubaje s Emirates.
 • Nárok na vstupenky mají cestující, kteří si letenky s Emirates zakoupí v období od 28. června do 11. července 2022.
 • Vstupenky je následně možné využít od 1. července do 30. září 2022 (celá cesta musí být ukončena do 30. září 2022).
 • Vstup do Burj Khalifa můžeš využít v časech od 8:30 do 14:30 a od 19:00 do 23:00.
 • Na Fountain Boardwalk Experience se dostaneš v časech od 17:45 do 22:45.
 • Vstup do Louvre Abu Dhabi můžeš využít v časech od 10:00 do 17:30 (v pondělí je muzeum zavřené).
 • Cestující do týdne od zakoupení letenky obdrží unikátní kód na e-mailovou adresu, kterou zadal při rezervaci letenky. Ten pak zamění za vstupenku na pokladně přímo na místě.
 • Lístky na atrakci jsou nezaměnitelné, nepřenosné a nevratné.
 • Pokud svůj oprávněný let zrušíte, příslušný jedinečný přístupový kód bude bez jakéhokoli upozornění zrušen.
 • Děti ve věku 16 let a mladší musí být v Burj Khalifa doprovázeny dospělou osobou. Děti ve věku 4 roky a mladší nepotřebují kód ke vstupu.
 • Akce platí pro individuálně zakoupené letenky na Pelikan.cz

Burj Khalifa – novodobý div světa

Výstavba nejvyšší budovy světa byla zahájena v roce 2003 a dokončena byla v roce 2010. Burj Khalifa je označována rovněž jako první vertikální město a patří mezi novodobé divy světa. Její nadčasový design a výška 828 metrů měly za úkol zviditelnit Dubaj jako město superlativů. Architektem budovy je Adrian Smith, který stojí za unikátním trojhranným půdorysem. Inspirací při navrhování mu byl pouštní květ Hymenocallis. Budova má 162 obydlených a 35 servisních pater.

Dubaj, Spojené Arabské Emiráty

Návštěva Dubaje bez návštěvy světoznámého mrakodrapu Burj Khalifa je jako Itálie bez pizzy. Patří mezi TOP zážitky v Dubaji a cena za vstup se pohybuje kolem 1 300 Kč. Někdy je o lístky dokonce nouze – kdo dřív přijde, ten dřív mele. Ty však nemusíš řešit nic, protože s leteckou společností Emirates máš k zakoupené letence i vstupenku na 124. a 125. patro Burj Khalifa s úžasnými výhledy.

AT THE TOP

Se vstupenkou, kterou automaticky dostaneš zdarma při zakoupení letenek do Dubaje s aerolinkami Emirates, se dostaneš na 124. a 125. podlaží Burj Khalifa. Na 124. patro tě vyveze nejrychlejší dvojitý výtah na světě, který se pohybuje rychlostí 10 metrů za sekundu. Toto patro se rovněž nazývá AT THE TOP a nabízí unikátní výhled z krásné vyhlídkové terasy. Terasa na 125. patře je nezapomenutelným zážitkem ve výšce 456 metrů s 365stupňovým výhledem. Vyzdobena je tradičními arabskými ornamenty mashrabiya.

Dubaj - Burj Khalifa
Zdroj: Shutterstock/ardiwebs

Dubai Fountain

Podmanivá vodní, hudební a světelná show v centru Dubaje, The Dubai Fountain, je nejvyšší performující fontána na světě. Dubajská fontána o délce více než 274 metrů, což odpovídá více než dvěma fotbalovým hřištím, se nachází na 12hektarovém jezeře Burj Lake a hraje výběr různých melodií. Fontána má jedinečný design sestávající z pěti kruhů různých velikostí a dvou oblouků. Je vybavena výkonnými vodními tryskami, které vystřelují vodu do působivých výšek. Více než 6 600 WET žárovek a 25 barevných projektorů vytváří vizuální spektrum více než 1 000 různých podob. Fontána „tančí“ na různé melodie od klasické až po současnou arabskou a světovou hudbu.

Dubajská fontána

S gratis vstupenkou k letence do Dubaje s Emirates získáváš vstup na Dubai Fountain Broadwalk. O co vlastně jde? Nastup na plovoucí plošinu umístěnou na dubajské fontáně, která tě k ní dostane na vzdálenost deseti metrů. Přejdi přes 272 metrů dlouhou promenádu ​​a žasni nad inženýrskými výkony tohoto unikátního skvostu. Vychutnej si jedinečný pohled na fontánovou show.

Dubaj Fountain

Louvre Abu Dhabi

K letence do Dubaje s Emirates máš nyní také vstup do nového a největšího muzea na Arabském poloostrově – Louvre Abu Dhabi. Arabský Louvre vznikl díky společné myšlence Arabských emirátů a Francie vytvořit nový druh kulturní instituce. Má jít o tzv. univerzální muzeum v arabském světě – o místo, kde se pojí lidská kreativita s lidskými hodnotami.

Abú Dhabí

S Emirates získáváš i mnoho dalších slev v Dubaji

Večeře pod širým nebem v některé z nejlepších městských restaurací, nevázaná zábava v zábavních parcích světové třídy, relax v lázních a vzrušující umělecká představení. My Emirates Pass ti kromě již zmíněných bezplatných vstupů poskytne i řadu zajímavých slev:

 • 20-25% sleva do vybraných SPA a WELLNESS zařízení,
 • 15% sleva na nákupy ve vybraných obchodech,
 • 20-25% sleva na lyžovačku, golf, kino a různá umělecká a divadelní představení v Dubaji,
 • 20-25% sleva do vybraných kulinářských restaurací,
 • 20% sleva na vstup do Adventure Parku,
 • 30% sleva na Bollywood Parks Dubai,
 • 30% sleva na Caravanserai Desert Safari,
 • 25% sleva na Dubai Aquarium & Underwater Zoo,
 • 25% sleva na Jais Zipline Combo,
 • 30% sleva na vstup do Legolandu,
 • KOMPLETNÍ NABÍDKA SLEV ZDE.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru