Connect with us

Letenky

Akce jako hrom! Pittsburgh z Prahy za 6 790 Kč

Akce jako hrom! Pittsburgh z Prahy za 6 790 Kč

Tak taková cena tu ještě nebyla. Pittsburgh z Prahy aktuálně pořídíš se slevou jako hrom za 6 790 Kč. Letenky do této americké metropole přitom běžně stojí kolem 15 000 Kč. Na výběr je nespočet termínů od listopadu až do května, takže je opravdu z čeho vybírat. Letenka obsahuje příruční zavazadlo a po cestě tě čeká jeden přestup v Londýně. Lety operují letecká společnosti British Airways.

Reklama

Pittsburgh za 6 790 Kč

Let. spol. zvýšila cenu. Ta aktuální je 7 790 Kč

✈ z Prahy 🛄 příruční zavazadlo 📅 lis – kvě

Praha 1 přestup Pittsburgh 1 přestup Praha
Londýn Londýn
za 6790 Rezervuj

Vyzkoušej kartu Revolut

Znáš platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřeš aplikaci ve svém chytrém telefonu a jsi jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhneš si aplikaci, zaregistruješ se a k dispozici dostaneš 29 světových měn a středové kurzy na převody. Z Revolutu můžeš posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revolut je revoluční nová služba. Vyzkoušej ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru