Connect with us

Cestopisy

Cestovatelské novinky i levné letenky dvěma kliknutími

Cestovatelské novinky i levné letenky dvěma kliknutími

Reklama

Nejrychlejší způsob, jak se dozvědět o akčních letenkách nebo cestovatelské novinky jako na dlani? Jihovýchodní Asie za pár tisíc korun? Jak procestovat jih Portugalska, jak si naplánovat roadtrip po Kalifornii, nebo jak vypadá ekonomická třída Turkish Airlines? Stačí se přihlásit a máte jistotu, že budete mezi prvními.

Výhled z letadla

Pokud si tedy nechcete nechat ujít žádný článek, klikněte na tlačítko „Odebírat“, poté povolte notifikace kliknutím na „Allow/Povolit“ v levém horním rohu a už v tom létáte s námi.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru