Connect with us

Letenky

Zpáteční Chicago za 9 999 Kč!

Chicago, to je neprávem opomíjená metropole USA. Vždyť právě zde najdete jednu z největších zahraničních českých komunit, ty nejlepší týmy ať už se jedná o NHL, NBA nebo MLB, a v neposlední řadě je zapotřebí zmínit i taková lákadla, mezi která patří údajně ty nejlepší hotdogy na světě a ta nejtlustší pizza široko daleko, kterou si mnozí pletou s koláčem. Chicago je mimo jiné městem, ve které se může pyšnit typicky americkou architekturou, která městu dává jedinečný charakter. To vše ale nejlépe objevíte sami na vlastní kůži. A kdy jindy než nyní, se zpátečními letenkami za super ceny! Díky letenkách od letecké společnosti LOT se totiž z Prahy můžete do Chicaga vydat za 9 999 Kč.

Reklama

Praha – Chicago – Praha

Rezervujte za 9 999 Kč

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 23 kg

Termíny: březen až říjen

Zápas Chicago Cubs Panorama města Skleněná podlaha Cloud Gate v Chicagu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru