Connect with us
Aegean Airlines

Novinky

Athény z Bratislavy na křídlech Aegean: start přímé linky se přesouvá na říjen

Athény z Bratislavy na křídlech Aegean: start přímé linky se přesouvá na říjen

Bratislavské letiště letos získá další zajímavé spojení přímou linku do Athén s řeckými Aegean Airlines. Novinka se měla původně spustit 5. června 2023. Nakonec se tak stane až 2. října 2023, a to ve frekvenci dva lety týdně, vždy v pondělí a čtvrtek.

Reklama

Dobrou zprávou je, že letecká společnost bude v letním letovém řádu létat z Vídně i na Krétu do Heraklionu. Od června plánuje dva lety týdně, v září dokonce tři.

Aegean Airlines patří mezi vysoce oceňované aerolinky. V prestižním hodnocení SKYTRAX 2022 získaly cenu druhého nejlepšího regionálního dopravce a jsou v evropské TOP 10. Se společností AEGEAN lze létat s přestupem v Athénách na téměř všechny řecké ostrovy a do dalších zajímavých destinací v Asii či Africe.

Aegean Airlines

Letenky do Řecka s Aegean Airlines

Aegean Airlines

Na lince Bratislava – Athény budou látat nová a moderní letadla Airbus A320 neo. Samozřejmostí je palubní servis, tedy jídlo a pití v ceně letenky – což je podstatný rozdíl v porovnání s lowcosty létajícími do Řecka.

Aegean Airlines

AEGEAN rovněž patří do aliance Star Alliance a jejich věrnostní program Miles+Bonus patří mezi nejlepší.

Aegean Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru