Connect with us
Air China

Asie

Air China nasadí na linky z Vídně a Budapešti nejnovější stroje – Dreamliner i Airbus A350!

Air China nasadí na linky z Vídně a Budapešti nejnovější stroje – Dreamliner i Airbus A350!

Letecká společnost Air China se těší zájmu cestujících z Vídně a Budapešti a má pro ně velkou novinku. Obě linky létající z Budapešti do Číny získají nová letadla Boeing 787-9 Dreamliner. Modernizace se dočká i spojení z letiště Schwechat, kde přibude Airbus A350. Cestující tak poletí přes Čínu do exotiky v nejmodernějších dopravních letadlech současnosti. Znamená to rovněž, že čínské aerolinky budou moci na těchto linkách nově nabízet také stále oblíbenější prémiovou ekonomickou třídu. Jestli nabídnou tak zajímavé ceny jako v případě ekonomické třídy, už tuto zimní sezónu se máme na co těšit.

Reklama

Air China: z Budapešti už jen Dreamlinerem

První linka: Od 30. října 2023 bude let číslo CA 719 odlétat z Pekingu ve 2:55 místního času a do Budapešti přiletí v 6:40. Následně se vrátí letem číslo CA 720 s příletem do Pekingu ve 4:55 následujícího dne.

Druhá linka: Na trase Chungking – Budapešť zůstane v zimním letovém řádu jeden let týdně, nadále bude provozován ve středu. Od 1. listopadu 2023 budou lety CA 435 startovat z čínského Chungkingu ve 2:35 místního času a do Budapešti přiletí v 7:00. Následně se vrátí do čínského města v poledne letem číslo CA 436, kde druhý den v 5:20 hodin přistanou.

Na obou trasách budou oba Airbusy A330-200 nahrazeny Boeingy 787-9 Dreamliner a letenky je možné si rezervovat již nyní.

Přibude prémiová ekonomická třída

Boeingy 787-9 společnosti Air China mohou přepravit 293 cestujících v konfiguraci tří tříd. V byznys třídě se na sedadlech s rozložením 2-2-2, která lze složit do zcela vodorovné postele, usadí 30 osob. V nové, prémiové ekonomické třídě, cestuje 34 osob a v ekonomické třídě 229 osob.

Zdroj: Aeroroutes

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru