Connect with us

Asie

Procestujte Vietnam. Multicity letenky z Prahy od 16 990 Kč

Procestujte Vietnam. Multicity letenky z Prahy od 16 990 Kč

Destinace čítající nespočet přírodních krás, vyhlášená gastronomie i bohaté kulturní dědictví, to jsou hlavní lákadla Vietnamu, díky kterým se do něj zamiloval celý svět. Rozmanitost je této zemi vlastní a každá metropole nebo oblast nabízí docela jiný cestovatelský zážitek. Zůstat na jednom místě by byla věčná škoda a tak využijte výhodných cen multicity letenek v jedinečné spolupráci Vietnam Airlines a Pelikán.cz a objevte všechna zákoutí Vietnamu od 16 990 Kč.

Reklama

Letecká společnost aktuálně nabízí ve spolupráci s ČSA akční letenky z Prahy, díky kterým během jedné dovolené procestujete celý Vietnam. Stačí si vybrat jednu z multicity kombinací letenek a připravíte si tak vietnamský zážitek šitý vám na míru. Ho Či Minovo Město, Hanoj, Phu Quoc, Da Nang, Hue, Van Don, ale i kambodžský Siem Reap. Připraveni? Stačí si zvolit z nabídky níže. V nabídce jsou i standardní zpáteční letenky od 14 490 Kč.

Ještě než si vyberete některou z kombinací, přečtěte si o jednotlivých destinacích. Dočtete se o Ho Či Minově městě, Hanoji, tunelech Cu Chi, deltě Mekongu, plážích Vietnamu, ostrově Phu Quoc, Da Nangu, Hoi Anu a mnoha další. Cestopis vás provede nejkrásnějšími oblastmi Vietnamu a dá vám užitečné rady, se kterými se na místě rozhodně neztratíte.

⬇ MULTICITY LETENKY ⬇

Z moderního jihu přes pláže do tradiční Hanoje

Kombinace, se kterou budete mít Vietnam jako na dlani. Z Prahy poletíte do Ho Či Minova města, ve kterém vás čeká první zastávka. Po třech dnech se vydáte letecky do Da Nangu, ve kterém zůstanete libovolný počet dní, které si navolíte při volbě termínů v kalendáři. Kromě písečných pláží vás tu čeká i ikonický Golden Bridge. Využijte tyto dny na prozkoumávání okolí a navštivte i historický Hoi An. Jakmile tak učiníte v sousedním městečku Hue na vás bude čekat letadlo do Hanoje, ve které máte nastavenou 4 denní zastávku, během které se můžete vydat i do blízké Ha Long Bay.

✈ odlet z Prahy ???? 23 kg zavazadel ???? květen – prosinec

Praha1 zastávkaDa Nang1 zastávkaPraha
HočiminHanoj
za 16990 Rezervuj

Z metropolí až na exotický ostrov Phu Quoc

Letenka přímo nabitá zážitky. Jako u všech ostatních kombinací i zde letíte nejdřív do Ho Či Minova Města, ve kterém strávíte 3 dny, po kterých se zase letecky vydáte do Hanoje, kde vás čeká stejný počet dní. Takto velké metropole dokáží člověka pořádně vyčerpat, a proto jsme vám nakonec nastavili libovolný počet dní na ostrově Phu Quoc. Ideální příležitost, jak dovolenou zakončit na krásných písečných plážích, na kterých si užijete slunné počasí během celého roku.

✈ odlet z Prahy ???? 23 kg zavazadel ???? duben – prosinec

Praha2 zastávkyPhu Quoc2 přestupyPraha
Hočimin + HanojHanoj + Frankfurt
za 17690 Rezervuj

Zakončete dovolenou na plážích Da Nangu

Tato kombinace je vhodná pro ty, kteří chtějí dovolenou zakončit na plážích středního Vietnamu. Na začátek vás čekají 3 dny v Ho Či Minově Městě odkud se poté vydáte letecky do města Halong, ležícího přímo u Ha Long Bay. Až prozkoumáte krásy této zátoky, vydáte se do Hanoje, ve které si můžete nastavit libovolný počet dní. Hanoj vás přivítá úžasným jídlem i památkami. Nebojte se, dojde i na slibované pláže. Z Hanoje se letecky vydáte do Da Nangu, který je krásnými plážemi přímo obklopen a nejdete tu i takové skvosty jako Hoi An, zapsaný na seznamu UNESCO.

✈ odlet z Prahy ???? 23 kg zavazadel ???? duben – prosinec

Praha1 zastávkaHalong (Van Don)1 zastávkaPraha
HočiminDa Nang
za 18490 Rezervuj

Zakončení v Da Nangu s odletem domů z Hue

Tato vietnamská kombinace je totožná s tou předešlou až na jednu výjimku. Tou je finální místo odletu zpět domů. Po 6 dnech v Da Nangu totiž neletíte zpět přímo z něj, ale z blízkého města Hue. Právě v něm najdete prastaré císařské hrobky i krásné chrámy. Pokud byste si tak místní památky rádi nechali nakonec, nemusíte se s touto kombinací vracet zpět do Da Nangu, ale letět rovnou domů.

✈ odlet z Prahy ???? 23 kg zavazadel ???? duben – prosinec

Praha1 zastávkaHalong (Van Don)1 zastávkaPraha
HočiminDa Nang
za 18490 Rezervuj

Spojte Vietnam s Kambodžou

Vietnam vám nestačí? Spojte ho s Kambodžou! Na jedné cestě tak zažijete 3 dny v dynamickém Ho Či Minově Městě, poté 3 dny v tradičnější Hanoji a nakonec dovolenou zakončíte v Siem Reapu. Zastávka ideální pro objevování prastarých chrámů Angkor Wat.

✈ odlet z Prahy ???? 23 kg zavazadel ???? březen – prosinec

Praha2 zastávkySiem Reap2 přestupyPraha
Hočimin + HanojHanoj + Frankfurt
za 19990 Rezervuj

Vyhněte se monzunům středního Vietnamu

Alternativy ideální na podzim

1. kombinace

Výborná volba pro ty, kteří chtějí Vietnam navštívit na podzim, ale zároveň se chtějí vyhnout střednímu Vietnamu a jeho monzunům. Vaše cesta začne v Ho Či Minově Městě, ve kterém strávíte 3 dny. Poté vás čeká přelet na sever do Halongu, ve kterém si můžete vychutnat projížďku lodí v zátoce Ha Long Bay. Poté, co se přesunete do Hanoje, vás čeká let do Can Tho. Využijte místní zastávku na romantickou projížďku loďkou po deltě Mekongu. Aby toho nebylo málo, po této zastávce, ve které si nastavujete libovolný počet dní, následuje přelet na ostrov Phu Quoc. Tady si užijete krásné písečné pláže a odpočinete si před cestou domů. Strávíte zde celkem 5 dní.

✈ odlet z Prahy ???? 23 kg zavazadel ???? květen – prosinec

Praha2 zastávkyCan Tho1 zastávkaPraha
Hočimin + HalongPhu Quoc
za 19990 Rezervuj

2. kombinace

Podobná kombinace jako ta předchozí, jen s tím rozdílem, že si můžete nastavit libovolný počet dní v Halongu, tedy i Hanoje, ze které následně pokračujete dál. Konkrétně se vydáte do delty Mekongu do Can Tho, kde strávíte celých 7 dní, po kterých vás čeká návrat domů. I tady jsme vám cestu naplánovali tak, abyste si Vietnam užili i během monzunového období, které se projevuje ve středním Vietnamu.

✈ odlet z Prahy ???? 23 kg zavazadel ???? květen – prosinec

Praha1 zastávkaHalong1 zastávkaPraha
HočiminCan Tho
za 18490 Rezervuj

Kombinace podle vlastní chuti

Kromě výše zmíněných kombinací je možné navolit si i cestu podle vlastního uvážení, kde se představivosti meze nekladou. Na multicity stránce Pelikan.cz najdete předvolené kombinace i formulář ve spodní části stránky, ve kterém si můžete nezávazně rezervovat libovolnou multicity kombinaci.

Proč letět s Vietnam Airlines

Kdo s Vietnam Airlines letí, ten rozhodně neprohloupí. Vždyť jaká jiná letecká společnost by měla být lepší pro lety do Vietnamu než ta domácí? Dlouhá létá zkušeností jdou ruku v ruce s moderními inovacemi a zodpovědným a udržitelným přístupem k létání. Toto jsou hlavní důvody, proč létat právě s Vietnam Airlines:

Komfortní let

Pohodlí na palubě je Vietnam Airlines vlastní. Již v ekonomické třídě si užijete dostatek místa pro nohy, konkrétně celých 81 cm, které bude stačit i pořádným dlouhánům. Samozřejmostí je i zábavní systém, se kterým vám let uteče raz, dva. Jeho nabídku tvoří nejen široká nabídka hollywoodských a evropských filmů, ale i výběr z vietnamské kinematografie.

Ekonomická třída Vietnam Airlines (Boeing 787 Dreamliner)

Gastro zážitek na palubě

Špatné jídlo dokáže dojem z jinak pohodlného letu pěkně pokazit. Nic, čeho byste se u Vietnam Airlines měli obávat. Na dlouhých letech lze standardně vybírat ze dvou jídel, evropské a asijské kuchyně. Vaří se vždy z čerstvých surovin a zejména při zpátečním letu z Vietnamu se můžete těšit na autentickou vietnamskou kuchyni. O vynikající menu na dlouhých letech se zasloužil vyhlášený kuchař Luke Nguyen, jehož kuchařky vyšli ve více než 150 zemích světa a ve kterých odkrývá taje vietnamské kuchyně.

Jídlo v ekonomické třídě Vietnam Airlines

Výhodné vnitrostátní lety

Jedna z hlavních výhod létání s Vietnam Airlines jsou vnitrostátní lety. Nejen, že máte k dispozici nejširší nabídku letů, ale i výhodné ceny. Cena letenky začíná již na pouhých $50 za jeden směr. Pokud chcete Vietnam procestovat celý, nemusíte se tak trmácet dlouhé hodiny v překlimatizovaných autobusech, ale využít komfortních letů. Kromě toho si i na vnitrostátních linkách lze zdarma navolit místo k sezení. Pokud tak chcete ve Vietnamu cestovat multicity, jsou Vietnam Airlines tou správnou volbou.

Ekonomická třída u vnitrostátního letu (Airbus A321)

Odbavení přímo v Hanoji

Odbavte se s předstihem v Hanoji. Pokud vás čeká vnitrostátní let z letiště Noi Bai v Hanoji a máte dlouhý čas mezi opuštěním hotelu a odletem, můžete se pohodlně odbavit v kanceláři Vietnam Airlines, která leží hned vedle Hoan Kiem Lake v historické části města. Nemusíte se tak vracet do hotelu pro zavazadla nebo je vláčet po městě. Navíc můžete využít i autobusovou linku přímo na letiště. Aktuální ceník odbavení najdete na oficiálních stránkách.

Kancelář Vietnam Airlines v Hanoji

Nevynechejte ani video z dílny Vietnam Airlines, se kterým se za lákadly Vietnamu můžete virtuálně podívat již nyní!

Víza do Vietnamu

Víza do Vietnamu pro české občany nejsou žádná věda. Pokud váš pobyt nepřesáhne dobu 30 dní, můžete si víza vyřídit pohodlně z domu. Jedná se o elektronická víza a jejich potvrzení je zpravidla hotové do 3 dní. U žádosti je pořeba nahrát fotografii a kopii datové stránky cestovního dokladu. Registrační poplatek je 25USD a celou žádost lze provést přímo na oficiálních stránkách.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.8/5 - (9 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru