Connect with us

Dovolené

Dovolená v Marseille se snídaní, letecky od 3 990 Kč

Dovolená v Marseille se snídaní, letecky od 3 990 Kč

Marseille patří mezi nejstarší francouzská města a je jednou z perel samotného regionu Provence. Těšit se tu můžete na klidnou přímořskou atmosféru, prodchnutou snad všudypřítomným fotbalovým týmem. Není tomu tak dávno, co byla Marseille považována za jakousi černou ovci jižních francouzských měst, za špinavé a nebezpečné město. Vše se změnilo roku 2013, kdy se stala jedním z kulturních evropských center.

Reklama

Vždy bylo něčím odlišné a stále si drží své unikáty. Ochutnejte tu například místní rybí polévku bouillabaisse, nebo se najezte v některém z bister, kterými toto město též proslulo. V našem pobytu můžete navíc bydlet v útulném 3* hotelu se snídaní, navíc přímo v centru!

 • KAM? Best Western Bourse Vieux Port***, Marseille, Francie
 • KDY? Únor – říjen 2020
 • ODKUD? Praha (letiště Václava Havla) nebo Vídeň (letiště Schwechat)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v 3* hotelu, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru