Connect with us
Český Krumlov

Dovolené

Valentýnská akce: Pobyt v Českém Krumlově od 2 490 Kč

Valentýnská akce: Pobyt v Českém Krumlově od 2 490 Kč

Hezký dárek pro drahou polovičku na Valentýna? Dopřejte si příjemný prodloužený víkend v historickém jihočeském městě Český Krumlov, zapsaném dokonce na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. S naším domácím pobytem můžete bydlet ve 4* hotelu se snídaní, který se nachází v budově z 16. století, přímo v pěší zóně historického centra. Má tedy ideální polohu na procházky po městě, ale třeba i návštěvu místních památek, jako třeba zdejšího zámku, od kterého stojí pouhé 2 minutky chůze.

Reklama
  • KAM?  Hotel Bellevue****, Český Krumlov, Česká republika
  • KDY? Duben – říjen 2020
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu, neomezený vstup do sauny, snídaně formou bufetu
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru