Connect with us
Menorca

Evropa

Menorca z Vídně od 875 Kč! Zažij to nejlepší z pláží i turistiky

Menorca z Vídně od 875 Kč! Zažij to nejlepší z pláží i turistiky

Španělské pláže jsou nepochybně jedny z nejkrásnějších v Evropě. Prozradíme ti tajemství, ty úplně TOP najdeš na španělských ostrovech. A výjimkou rozhodně není ani Menorca. Ačkoli ji někteří cestovatelé přehlížejí ve prospěch Mallorcy, je velkou chybou nezapsat si ji na cestovatelský seznam. Menorca je totiž rájem milovníků turistiky, odpočinku u moře, jízdy na koních, ale i výborné kuchyně. Vydej se sem s letenkami z Vídně od 875 Kč.

Akční Menorca z Vídně

 • Odkud? Přímý let z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Nejvýhodněji vychází období od září do října
 • Příklad? Termín 11. – 20. říjen 2022 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Menorca – co vidět a zažít

 • Hlavní město Mahón je známé zejména díky svému 6km dlouhému přírodnímu přístavu. Vydej se ale i na tradiční rybí trh nebo prohlídku zdejších monumentálních staveb.
 • Celý ostrov je vyhlášen za biosférickou rezervaci UNESCO, takže jestli jsi aspoň trochu fanouškem aktivní dovolené, naplánuj si výlet napříč zdejší panenskou přírodou.
 • Městečko Ciutadella bylo původně hlavním městem ostrova. Objev jeho malebný přístav nebo se zatoulej na městské tržiště. Nedaleko města pak najdeš kamennou hrobkou Naveta d’Es Tudons, která je považována za nejstarší budovu bez střechy na světě.
 • No a nemůžeme zapomenout na jedny z nejkrásnějších pláží ve Středomoří, které jsou vyhledávány pro svoji tyrkysově čistou vodu.
Menorca

Podmínky vstupu do Španělska a návrat do ČR

Španělsko zrušilo s platností od 2. června 2022 všechna vstupní nařízení související s COVID-19, a to pro cestující z Evropské unie a rovněž turisty z Norska, Islandu a Švýcarska.

Návrat ze zahraničí zpět do České republiky je od 9. dubna bez omezení.

Levné ubytování na Menorce

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže nabídka je opravdu široká.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Menorca

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

10 nejlepších pláží v Emirátech. Dubaj, Abú Dhabí i Ras Al Khaimah https://t.co/3RtKaDAZEp2 dny dozadu
Do Vídně raz dva. RegioJet spustí přímé vlakové spojení na vídeňské letiště https://t.co/k8fK9v4xar2 dny dozadu
10 důvodů, proč jsou Kanárské ostrovy dobrý nápad i v zimě https://t.co/IkV7lgGMm62 dny dozadu
LEVNÁ EXOTIKA: Ammán a Aqaba z Vídně od 1 389 Kč https://t.co/3u0gb6OD0K2 dny dozadu
7 úžasných míst na Azorech, která stojí za to! Navíc s letenkami z Prahy od 5 690 Kč https://t.co/ZOnN16U5xC2 dny dozadu
Bali s 5* EVA Air od 18 990 Kč: TOP servis a velké zavazadlo https://t.co/I5NPe9Ljg02 dny dozadu
Výprodej letenek s Pegasus: Turecko, Egypt, Omán a další od 2 690 Kč https://t.co/BiSMFxtfiJ2 dny dozadu
Výprodej letenek s Pegasus: Turecko, Egypt, Omán a další od 2 690 Kč https://t.co/BiSMFxtfiJ #letenky2 dny dozadu
Vyraz na Kanáry ještě letos! Slunná Fuerteventura z Vídně od 1 936 Kč https://t.co/So83B53OMt2 dny dozadu
POBYT DNE: Pobyt v Nízkých Tatrách se snídaní + vstup do wellness od 2 790 Kč https://t.co/39XNFNTf8i3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru