Connect with us
Letadlo Emirates

Asie

Zájem o Maledivy stále roste. Emirates tam budou létat 4x denně. Do nabídky se vrátily i Seychely

Zájem o Maledivy stále roste. Emirates tam budou létat 4x denně. Do nabídky se vrátily i Seychely

Exotické Maledivy se staly miláčkem letošní zimy. Dubajská letecká společnost Emirates informovala, že z důvodu obrovského zájmu o tuto izolovanou ostrovní destinaci navyšuje počet denních letů na čtyři. S velkou pravidelností se do nabídky Emirates vracejí i lety na Seychely, které budou denně provozovány z Dubaje.

Reklama

Navýšení počtu letů přichází také v době, kdy se Emirates rozhodly zařadit obrovský Airbus A380 na lety z Vídně do Dubaje. Letecká společnost navýšila od 1. února frekvenci letů na trase Vídeň – Dubaj – Vídeň. Po novém létají dubajské aerolinky z Vídně do Emirátů již 5krát týdně. Doposud linka létala vždy ve čtvrtek, pátek, sobotu a neděli nově přibyly i pondělní lety. S obdobnou pravidelností létají Emirates i z Budapešti.

Od 28. března nabídne letecká společnost Emirates zákazníkům 28 letů týdně na letiště Male (Maledivy) a sedm letů týdně na letiště Mahé (Seychely). Jak uvádějí samotné aerolinky, přidané služby uspokojí poptávku na trhu a nabídnou zákazníkům větší flexibilitu, výběr a možnosti připojení při plánování svých cest na tyto velikonoční svátky.

Emirates kabina koronavirus

Kromě toho Emirates aktuálně nabízejí na Maledivy 24 letů týdně, což znamená, že garantované jsou minimálně 3 odlety denně.

Maledivy

Maledivy patří mezi jednu z nejbezpečnějších exotických destinací a jejich proočkovanost je na vysoké úrovni – jsou mezi TOP 10 nejrychlejšími zeměmi na světě. Všichni cestující na Maledivy, s výjimkou maledivských občanů, musí předložit negativní výsledek testu COVID-19 PCR, který se uskutečnil do 96 hodin před odletem. Cestující také potřebuje do 24 hodin před příjezdem vyplnit online formulář. Kompletní podmínky vstupu na Maledivy ZDE.

Maledivy

S účinností od 15. dubna Emirates také přinesou večerní lety z Vídně do Dubaje, a to vždy ve čtvrtek a v sobotu. Odlet je ve 22:40, přílet do Dubaje v 6:15 ráno. Zároveň se zpáteční let z Dubaje mění ve čtvrtek a v sobotu na odlet v 15:55 z Dubaje s příletem v 19:55 do Vídně. Emirates také navyšují frekvenci z Dubaje na Maledivy (až 28 letů týdně).

Letenka Emirates na Maledivy

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru