Connect with us
Seychely

Asie

Leť na očkované Seychely! Letenky již od 12 390 Kč, termíny i na rok 2022!

Leť na očkované Seychely! Letenky již od 12 390 Kč, termíny i na rok 2022!

Seychely, ten úžasný exotický tropický ráj v Indickém oceánu, tě již vyhlížejí a těší se na tebe. Už 25. března se otevřely světu své „brány“. Seychely se totiž přidávají k bezpečným exotickým destinacím. Zrychlily vakcinaci obyvatel, a tak je možné sem vyrazit na super oddych u moře. Podle průzkumů jsou v rychlosti očkování dokonce na první příčce. A s tím počítají i aerolinie, protože o akční letenky není nouze. Každá má své plusy.

Reklama

Nejlevněji letenky pořídíš z Vídně, odkud s jedním přestupem v Abú Dhabí poletíš se společností Etihad Airways – již od 12 390 Kč. Mnoho termínů a k tomu 23kg odbavené zavazadlo? To stojí za úvahu. Termíny najdeš hlavně ke konci roku, ale dokonce i v lednu a únoru roku 2022!

Zlatou střední cestou jsou bezpochyby letenky Turkish Airlines od 16 790 Kč, kde máš v ceně hned dvě 46kg odbavená zavazadla! Poměrně velké množství termínů v rozmezí dubna až prosince 2021 a jeden přestup v Istanbulu. Pro nás top letenka!

Ale nepokulhávají ani Emirates či 5* Qatar Airways, i když cena se již pohybuje trochu výše. Emirates nabízí od 17 490 Kč mnoho termínů do října 2021, krátké přestupy v Dubaji a odbavené zavazadlo do 25 kg. Qatar zase, kromě také špičkového servisu, nabízí od 17 790 Kč lety až do prosince, krátké přestupy v Dauhá a možnost 2 kusů odbavených zavazadel do 46 kg. Záleží jen na tobě. Jaké jsou tvé priority a jaký termín preferuješ? Podívej se a neváhej!

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
 • Kdy? Duben – prosinec 2021
 • Termín? Příklad 6. – 21. září 2021 (podívej se na kalendář)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 2x 46kg odbavené zavazadlo
Letenka na Seychely, Turkish Airlines

Vstupní podmínky na Seychely

Seychely se plně otevírají turistům. Na exotické souostroví se tak bez problémů dostanou rekreanti, kteří absolvovali obě dávky očkování na koronavirus, i ti, kteří jej nepodstoupili. Ke vstupu jim postačí negativní PCR, ne starší 72 hodin (v případě očkovaných – důkaz o očkování), online registrace, ubytování ve schváleném ubytovacím zařízení a cestovní pojištění.

Cestovní doklady na Seychely

Ke vstupu potřebuješ cestovní pas, zpáteční letenku, doklad o ubytování a dostatek hotovosti (min. 150$ na osobu). Pokud tvůj pobyt nepřesáhne dobu 90 dnů, nemusíš vyřizovat ani víza.

Seychely a očkování (kromě COVID-19)

Doporučena jsou tedy základní cestovatelská (žloutenka typu A a B, břišní tyfus a tetanus). Dobré také je mít při sobě kvalitní repelent.

Pláž na Seychelách

Seychely jsou rájem pro aktivní i pasivní rekreanty

 • Nad hladinou tu na tebe čekají fantastické pláže, palmy, ale i hotová divočina. Národní park Morne Seychellois na ostrově Mahé čítá mnoho unikátů. Například stromy bwa-d-fer, s velmi tvrdých dřevem. Už léta tu přežívá jeho posledních 40 kusů.
 • Pod hladinou průzračné mořské vody tě čeká hotový ráj, hlavně pokud miluješ potápění a šnorchlování. Je tu i spousta potápěčských center, díky nimž můžeš, podle zkušeností a dovedností, prozkoumat i velké hloubky.
 • Teploty od 25 °C do 32 °C – jak je libo. Tady jsou celoroční!
Potápění na Seychelách
Zábava nad i pod hladinou

Seychely a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Kam se vydat v Dominikánské republice? 11 TOP pláží https://t.co/M2A9BgcjbB1 dnem dozadu
Letiště v Mnichově bude aerolinkám nabízet možnost natankovat udržitelné palivo https://t.co/xJhat2RjQH #novinky1 dnem dozadu
Korsika: 10 důvodů proč se určitě vrátíme https://t.co/Z69NbkOmZI1 dnem dozadu
PECKA DNE: All Inclusive Kanáry v hotelu na pláži od 19 890 Kč https://t.co/JWAeRGoHAi1 dnem dozadu
Mamma mia! Zaleť si z Prahy v létě do Pisy již od 798 Kč. https://t.co/s2l7OQzXxg1 dnem dozadu
Projdi si nejkrásnější slovenské vodopády https://t.co/f93KSF2jHd1 dnem dozadu
Itálie chce vítat turisty od 15. května. Ke vstupu postačí test, imunita nebo očkování https://t.co/dZ1QasZAcu #koronavirus1 dnem dozadu
Cestování do Švýcarska: Vstup možný bez testu i karantény https://t.co/velJSVhTQZ #koronavirus1 dnem dozadu
Ostrov Skiathos: Znáte ho díky filmu Mamma Mia a skvělému vínu https://t.co/yQ7we3DSSl2 dny dozadu
Tipy redakce na léto: 10 nejkrásnějších pláží Itálie https://t.co/hmYLllcLsY2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru