Connect with us
Seychely

Asie

Z Vídně do ráje! Seychely za 12 790 Kč se zavazadlem a spoustou termínů

Z Vídně do ráje! Seychely za 12 790 Kč se zavazadlem a spoustou termínů

Seychely se světu otevřely již 25 března, postupně uvolňují i opatření na ostrově a s radostí vítají každého, kdo se tento úžasný tropický ráj rozhodne navštívit. Jestli patříš mezi milovníky úniků do exotiky, vsaď letos právě na tento nádherný kus přírody ukrývající se v Indickém oceánu. Parádní letenky za 12 790 Kč teď nabízí Ethiopian Airlines.

Reklama

Akční Seychely z Vídně

Skvělá je na celé této nabídce nejen cena, ale i velké 2x23kg zavazadlo do podpalubí. Odlet z Vídně pak ocení zejména cestující z Moravy. Co se samotného letu týče, čeká tě jeden přestup v Etiopii a spousta termínů až do listopadu. Ve hře je tak i hlavní sezóna.

  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ethiopian Airlines
  • Kdy? Únor – listopad 2022
  • Termín? Příklad 7. – 15. březen 2022 (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla, 2 kusy odbavených zavazadel (společně do 46 kg)

Seychely jsou rájem pro aktivní i pasivní rekreanty

  • Nad hladinou tu na tebe čekají fantastické pláže, palmy, ale i hotová divočina. Národní park Morne Seychellois na ostrově Mahé čítá mnoho unikátů. Například stromy bwa-d-fer, s velmi tvrdých dřevem. Už léta tu přežívá jeho posledních 40 kusů.
  • Pod hladinou průzračné mořské vody tě čeká hotový ráj, hlavně pokud miluješ potápění a šnorchlování. Je tu i spousta potápěčských center, díky nimž můžeš, podle zkušeností a dovedností, prozkoumat i velké hloubky.
  • Teploty od 25 °C do 32 °C – jak je libo. Tady se drží po celý rok!

Vstupní podmínky na Seychely a návrat do ČR

Seychely vítají návštěvníky z celého světa bez ohledu na to, zda absolvovali očkování. Ke vstupu stačí mít negativní PCR test, online registraci, ubytování ve schváleném ubytovacím zařízení a cestovní pojištění. Před odletem domů není nutné předkládat PCR test ani antigenní test, ovšem některé aerolinky jej mohou vyžadovat.

Návrat zpět do České republiky se řídí pravidly cestovatelského semaforu.

Potápění na Seychelách

Cestovní doklady na Seychely

Ke vstupu potřebuješ cestovní pas, zpáteční letenku, doklad o ubytování a dostatek hotovosti. Pokud tvůj pobyt nepřesáhne dobu 90 dnů, nemusíš vyřizovat ani víza.

Seychely a očkování (kromě COVID-19)

Doporučena jsou tedy základní cestovatelská (žloutenka typu A a B, břišní tyfus a tetanus).

Seychely a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Pláž na Seychelách

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru