Connect with us
Seychely

Asie

Z Vídně do ráje! Seychely s Turkish Airlines za 17 590 Kč včetně zavazadla

Z Vídně do ráje! Seychely s Turkish Airlines za 17 590 Kč včetně zavazadla

Jestli patříš mezi milovníky úniků do exotiky, vsaď na Seychely. Tento nádherný kus přírody ukrývající se v Indickém oceánu můžeš poznat díky letenkám s Turkish Airlines za 17 590 Kč. Cestovat na palubě tureckého dopravce znamená, že si užiješ peckovní komfort a oceňovaný palubní servis.

Reklama

Akční Seychely z Vídně

 • Odkud? Z Vídně s přestupem v Istanbulu
 • S kým? Letecká společnost Turkish Airlines
 • Kdy? Listopad – březen 2024 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla (společně do 12 kg), 2 kusy odbavených zavazadel (společně do 46 kg)

Seychely jsou rájem pro aktivní i pasivní rekreanty

 • Nad hladinou tu na tebe čekají fantastické pláže, palmy, ale i hotová divočina. Národní park Morne Seychellois na ostrově Mahé čítá mnoho unikátů. Například stromy bwa-d-fer, s velmi tvrdých dřevem. Už léta tu přežívá jeho posledních 40 kusů.
 • Pod hladinou průzračné mořské vody tě čeká hotový ráj, hlavně pokud miluješ potápění a šnorchlování. Je tu i spousta potápěčských center, díky nimž můžeš, podle zkušeností a dovedností, prozkoumat i velké hloubky.
 • Teploty od 25 °C do 32 °C – jak je libo. Tady se drží po celý rok!
Potápění na Seychelách

Vstupní podmínky na Seychely

Exotické souostroví Seychely zrušilo všechna vstupní opatření související s koronavirem již v prosinci 2022.

Co se týče nutnosti víz, Češi mohou na Seychelách pobývat bez víza až tři měsíce během období šesti měsíců ode dne prvního vstupu.

Seychely a očkování

Doporučena jsou tedy základní cestovatelská (žloutenka typu A a B, břišní tyfus a tetanus).

Pláž na Seychelách

Seychely a levné ubytování

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Proč létat právě s Turkish Airlines?

Dopravce nabízí i v ekonomické třídě neobyčejný komfort a zajímavý servis. Sedadla cestujících figurují 6palcovým (15cm) sklonem, opěrkou hlavy a nohou, šířkou více než 19 palců a pevným 31cm (79cm) prostorem na nohy. Ten je doplněn 12palcovým multimediálním displejem nabitým hodinami filmů, hudby a TV a nabíjecím zařízením pro elektronická zařízení na každém sedadle.

Turkish Airlines jsou pro mnohé cestovatele nejlepšími aerolinkami na krátké i dlouhé vzdálenosti. Kvalitu jejich ekonomické třídy dokonce ocenili i v prestižní anketě World Travel AwardsTurecké aerolinie získaly prvenství v kategorii Nejlepší letecká společnost v Evropě za rok 2023, mimo to si odlesly další tři ceny.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (6 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru