Connect with us
Seychely

Asie

Zaleť si na Seychely za super cenu! Letenky s termíny do října již od 10 490 Kč

Zaleť si na Seychely za super cenu! Letenky s termíny do října již od 10 490 Kč

Seychely, ten úžasný exotický tropický ráj v Indickém oceánu, tě již vyhlížejí a těší se na tebe. Už 25. března otevřely světu své „brány“. Seychely se totiž přidávají k bezpečným exotickým destinacím. Zrychlily vakcinaci obyvatel, a tak je možné sem vyrazit na super oddych u moře. Podle průzkumů jsou v rychlosti očkování dokonce na první příčce. A s tím počítají i aerolinie, protože o akční letenky není nouze. Každá má své plusy.

Reklama

Nejlevněji letenky pořídíš z Mnichova, odkud s jedním přestupem v Abú Dhabí poletíš se společností Etihad Airways – již od 10 490 Kč. Mnoho termínů a k tomu 20kg odbavené zavazadlo? To stojí za úvahu. Termíny najdeš jak na léto, tak i na podzim – do října. Na výběr je ale i z dalších kousků…

 • Odkud? Z Mnichova
 • S kým? Letecká společnost Etihad Airways
 • Kdy? Červenec – říjen 2021
 • Termín? Příklad 1. – 16. září 2021 (podívej se na kalendář)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 20kg odbavené zavazadlo
Akční termíny Seychely - Etihad Airways

Vstupní podmínky na Seychely

Seychely se plně otevírají turistům. Na exotické souostroví se tak bez problémů dostanou rekreanti, kteří absolvovali obě dávky očkování na koronavirus, i ti, kteří jej nepodstoupili. Ke vstupu jim postačí negativní PCR, ne starší 72 hodin (v případě očkovaných – důkaz o očkování), online registrace, ubytování ve schváleném ubytovacím zařízení a cestovní pojištění.

Cestovní doklady na Seychely

Ke vstupu potřebuješ cestovní pas, zpáteční letenku, doklad o ubytování a dostatek hotovosti (min. 150$ na osobu). Pokud tvůj pobyt nepřesáhne dobu 90 dnů, nemusíš vyřizovat ani víza.

Seychely a očkování (kromě COVID-19)

Doporučena jsou tedy základní cestovatelská (žloutenka typu A a B, břišní tyfus a tetanus). Dobré také je mít při sobě kvalitní repelent.

Pláž na Seychelách

Seychely jsou rájem pro aktivní i pasivní rekreanty

 • Nad hladinou tu na tebe čekají fantastické pláže, palmy, ale i hotová divočina. Národní park Morne Seychellois na ostrově Mahé čítá mnoho unikátů. Například stromy bwa-d-fer, s velmi tvrdých dřevem. Už léta tu přežívá jeho posledních 40 kusů.
 • Pod hladinou průzračné mořské vody tě čeká hotový ráj, hlavně pokud miluješ potápění a šnorchlování. Je tu i spousta potápěčských center, díky nimž můžeš, podle zkušeností a dovedností, prozkoumat i velké hloubky.
 • Teploty od 25 °C do 32 °C – jak je libo. Tady jsou celoroční!
Potápění na Seychelách
Zábava nad i pod hladinou

Seychely a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

USA připravují plán na otevření hranic pro očkované z EU a UK. Mluví se už o listopadu https://t.co/AeTdSr4Il0 #koronavirus8 hodinami dozadu
Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění https://t.co/PwVpTBbfHc #koronavirus11 hodinami dozadu
Tri Studničky jsou zpět! Luxusní wellness pobyt v Nízkých Tatrách od 2 590 Kč https://t.co/s1afmEws5g11 hodinami dozadu
Tajemná Praha: Znáte atmosféru a příběhy těchto míst? https://t.co/UrmdGvexpN14 hodinami dozadu
Prahu prohlásili za nejkrásnější město na světě https://t.co/0NpNTeAzqK #novinky15 hodinami dozadu
Cestovatelský semafor: podmínky návratu do ČR platné od 20. 9. https://t.co/zRkk71uosR #koronavirus16 hodinami dozadu
Rozhovor: Se psem na tripu? Důležité je, aby byli člověk i pes stejná krevní skupina https://t.co/jcClVyH7Zc2 dny dozadu
Hra o trůny v Evropě – kam se můžete podívat? https://t.co/zMRoiZcg8i4 dny dozadu
PECKA DNE: 4* pobyt v přírodě Vysokých Tater od 3 690 Kč https://t.co/QcOWBqhkP94 dny dozadu
Chtějí zbourat slavné havajské Schody do nebe na ostrově O’ahu https://t.co/QSrsmNKtB0 #novinky4 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru