Connect with us

Evropa

Madrid z Vídně na příští půlrok od 729 Kč

Madrid z Vídně na příští půlrok od 729 Kč

Vydej se na podzim nebo ještě během léta přímo do srdce Španělska. Letenku z Vídně do Madridu teď pořídíš už od 729 Kč. S rezervací neotálej, termíny rychle mizí.

Reklama
 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair, Lauda
 • Kdy? Červenec 2020 – leden 2021
 • Termín? Například 6. srpna – 12. srpna 2020 – UKAŽ TERMÍNY
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Co vidět a zažít v Madridu

Madrid – hlavní město Španělska najdeš přímo v jeho srdci. Můžeš se těšit na celou řadu těch nejlepších galerií a muzeí, nespočet historických památek, z nichž se velká většina váže ke královským rodinám. Asi ani nemusíme psát, že na své si tady přijdou fanoušci klubu Real Madrid.

Prosluněná metropole se může pyšnit i velkým množstvím zeleně, vydej se na piknik do jednoho ze zdejších parků. Večer se pak vydej do zdejších ulic, kdy město ožívá svým nočním životem. Uvidíš, že Madriďané se skutečně umí bavit. Co se týká jídla, doporučujeme tapas. Místní tapas bary jsou legenrádní.

Inspiruj se našimi články

Madrid a cestovní doklady

Do Španělska nepotřebuješ víza. Postačí ti platný občanský průkaz nebo cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců před datem návratu. Děti musejí mít svůj cestovní pas.

Levné ubytování v Madridu

Podívej se na naši nabídku pobytů v Madridu, kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a mnohdy i stravu. Pokud chceš vyrazit na vlastní pěst, výhodné ubytování najdeš třeba ZDE.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru