Connect with us
Dubaj

Dovolené

POBYT DNE: Luxusní pobyt v Dubaji se snídaní od 13 990 Kč

POBYT DNE: Luxusní pobyt v Dubaji se snídaní od 13 990 Kč

Dubaj je synonymem luxusu a proto bývá i dovolená v Dubaji luxusní. Vysoký standard služeb, prvotřídní hotelový servis, čistota, nádherné pláže i moře a dostupné ceny. Stále oblíbenější emirát je vyhledáván v zimním a jarním období, kdy zde nepanují tak vysoké teploty, ale přesto se krásně prohřeješ. Pokud si rád dopřeješ adrenalin a zážitky formou výšek a rychlé jízdy, tak budeš nadšený. My jsme navštívili nejvyšší budovu světa, projeli se džípy v poušti, vyřádili se v aquaparku a viděli květinovou zahradu zázraků. Po našlapaném dni zajdi s přáteli na večerní drink do peckovních rooftop barů, ve kterých si užiješ naprosto boží výhled na město. Máme pro tebe také několik tipů jak si užít Dubaj za 5 dní.

Reklama

Určitě tě zajímá hotel, ve kterém budeš svojí dovolenou trávit. Všechny Dubajské hotely splňují přísné a vysoké standardy a Hampton by Hilton Dubai Al Seef***  není výjimkou. Těšit se můžeš na bazén, klimatizované a moderní pokoje, přátelskou i klidnou atmosféru a špičkové snídaně. Mezi klienty je hotel velmi oblíbený a na bookingu nasbíral hodnocení 8,3 z 10.

  • KAM? Hampton by Hilton Dubai Al Seef***, Dubaj, Spojené arabské emiráty
  • KDY? Únor – březen 2023
  • ODKUD? Z Prahy, Vídně nebo Budapešti
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, 1 kus příručního zavazadla podle aktuálního tarifu
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8,3 z 10 (booking)
Hampton by Hilton hotel Dubaj

Dubaj Hampton by Hilton pokoj

Hampton by Hilton Dubaj

Podmínky vstupu do Dubaje a návratu zpět do ČR

  • Pro vstup na území Dubaje není vyžadován certifikát o očkování
  • Návrat zpět do CŘ není ničím podmíněn
Dubaj

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru