Connect with us

Citybreaky

Londýn je IN! Z Prahy s 23kg zavazadlem za 1 690 Kč!

Zatím, co Ryanair i Wizzair ruší příruční zavazadlo zdarma, u téhle letenky máš nejen příruční, ale i to odbavené 23kg! Co víc? Kalendář, který najdeš níže, je přímo nabitý víkendovými termíny a to od listopadu až do července 2019! Co to znamená? No to, že tenhle Londýn z Prahy si prostě nesmíš nechat uletět.

Reklama

Lety operuje letecká společnost Smartwings Travel Service:

Londýn z Prahy za 1 690 Kč

???? 23kg zavazadlo

???? víkendové termíny až do června 2019

HNED LETÍM

Londýn patří dlouhodobě mezi jednoznačně nejoblíbenější evropskou destinaci. O zábavu je postaráno nejen v této anglické metropoli, ale i v jeho okolí najdeš plno míst, za kterými se vyplatí udělat si výlet. Pokud se nejedná o tvoji první návštěvu, můžeš si přečíst třeba náš článek o méně známých atrakcích, které žijí ve stínu těch známějších, o perfektním ginovém festivalu, o místní vánoční atmosféře a na své si přijdou i ti, kteří se rádi bojí.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.2/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru