Connect with us

Afrika

Slyšíš to? Volání divočiny! Keňa z Vídně za parádních 10 990 Kč

Žhavé letenky do rozpálené Afriky s leteckou společností Egyptair! Dobrodružná Keňa může být z Vídně tvoje za super cenu. Zpáteční letenku totiž pořídíš za 10 990 Kč! V ceně máš jednak odbavené zavazadlo ale i krátké přestupy v Káhiře. P. S. Kdo má zájem, může se podívat i na velmi levnou Ugandu za 10 990 Kč.

Reklama

Hlavní město Kěni, Nairobi, kdysi klidné koloniální městečko, se v posledních letech proměnilo na rušnou metropoli. Najdeš ho 440 km severozápadně od přístavu Mombasa v nadmořské výšce téměř 1 800 m.n.m. Je skvělým výchozím bodem pro objevování místní africké krajiny. Mimořádně oblíbené jsou africké safari, žirafí centrum ale i krásné plážové resorty nebo potápění. Jestli potřebuješ inspiraci, podívej se na rozhovor se Slováky, kteří zažili safari na vlastní pěst.

Keňa z Vídně za 10 990 Kč

???? říjen – duben

???? 23kg zavazadlo

HNED LETÍM

Víza do Keni

Turistické vízum si můžeš vyřídit i online na oficiálních stránkách keňského Ministerstva vnitra. Správní poplatek je 50 dolarů.

Ubytování v Keni

Ceny hotelů nebo apartmánů si můžeš zkontrolovat na stránce hotely.pelikan.cz, kde aktuálně najdeš i výhodné nabídky.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru