Connect with us
Air France

Novinky

Air France nabídne odbavení zavazadel na dálku. Přes partnerské hotely v Paříži

Air France nabídne odbavení zavazadel na dálku. Přes partnerské hotely v Paříži

Letecká společnost Air France představuje novou službu – odbavení zavazadel na dálku. Kromě letiště budou mít cestující možnost předat svá zavazadla i v jednom z partnerských hotelů v centru Paříže. Informuje o tom LeFigaro.fr.

Reklama

Aktuálně je tato služba dostupná jen pro lety z největšího pařížského letiště Charlese de Gaulla. Cena za odbavení jednoho zavazadla na dálku je 25 eur (cca 600 Kč). U každého dalšího zavazadla se platí navíc 10 eur (asi 240 Kč).

Hlavním cílem této novinky je usnadnit cestování. Cestující se tak již nemusí zabývat přepravou velkých kufrů veřejnou dopravou na letiště. Zároveň se zkracují čekací časy na check-in.

Air France tuto službu do budoucna plánuje rozšířit i na další letiště. Současně pracuje na možnosti vyzvednutí zavazadel přímo z domova cestujících.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru