Connect with us

Amerika

Florida v hlavní sezóně! Chyť Miami z Ostravy nebo Prahy od 12 990 Kč

Florida v hlavní sezóně! Chyť Miami z Ostravy nebo Prahy od 12 990 Kč

Nekončící pláže, skvělý noční život a příjemné počasí. Miami je místem, které se někdy právem označuje jako splněný americký sen. Pojď si ho splnit taky! Momentálně ti hraje do karet výprodej letenek s aerolinkami LOT, v rámci kterého můžeš letět z Ostravy nebo Prahy od 12 990 Kč, a to v termínech na top sezónu.

Reklama

Pokud navíc poletíš z Ostravy, parkování na letišti máš zdarma.

Akční letenky do Miami

 • Odkud? Z Ostravy nebo Prahy s přestupem ve Varšavě
 • S kým? Letecká společnost LOT Polish Airlines
 • Kdy? Listopad – březen 2024
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo (50 x 40 x 23 cm)
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Co v Miami nevynechat?

 • Na prvním místě je rozhodně Miami Beach, město nekonečných písčitých pláží jako z katalogu, které je pomyslnou ikonou celé Floridy.
 • Milovníci večerních radovánek by neměli vynechat slavný bulvár Ocean Drive. Určitě se sem ale nevydávej autem, s největší pravděpodobností tady totiž nezaparkuješ.
 • Když už budeš v Miami Beach, seznam se s podmořským životem. Floridská část Atlantického oceánu totiž pod hladinou schovává nádherný bariérový útes. Potápění a šnorchlování se tedy přímo nabízí.
 • Národní park Everglades si taky zapiš na seznam. Tato na první pohled jedna velká bažina je domovem několika ohrožených a chráněných druhů zvířat.
Miami

Podmínky vstupu do USA

Spojené státy americké zrušily již v květnu 2023 povinnost prokazovat se při vstupu do země očkováním proti covid-19. Nadále je třeba mít platný cestovní pas s vízem nebo elektronickou autorizací ESTA.

Miami

Levné ubytování v Miami

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Kde si v Miami půjčit auto

Proč létat s aerolinkami LOT Polish Airlines?

Polské aerolinky LOT nejsou ve svém oboru žádnými nováčky. Fungují už více než 90 let a mezi českými cestujícími jsou oblíbenou volbou jak na cestách po Evropě, tak do Ameriky.

Pohodlí během letu i v ekonomické třídě

Vystoupit po několika hodinách v letadle odpočatý je přesně tím, o co se letecká společnost LOT snaží. I proto na své mezikontinentální lety nasazují oblíbený Boeing 787 Dreamliner. Součástí letadel je LED osvetlení a stmívatelná okna minimalizující jet-lag.

O dokonalý komfort se starají pohodlná sklopná sedadla s 43 cm širokou základnou. Nechybí nastavitelná opěrka hlavy a deka s polštářem.

Zábava během letu

U všech sedadel najdeš elektrickou zásuvku, USB port a individuální zábavní systém. Je tedy jen na tobě, jestli se rozhodneš věnovat práci nebo prozkoumáš nabídku sestávající z více než 100 filmů a televizních seriálů, koncertů, zábavních pořadů a her.

LOT

Hlady trpět nebudeš

Během letu se můžeš těšit na velice chutný zážitek. Palubní personál ti dá vybrat ze dvou variant teplých jídel a před přistáním ti naservíruje buď další teplé jídlo, nebo svačinku – závisí na délce letu. Kdyby ti to ale přece jen bylo málo, vyzkoušej i delikatesy z placeného menu LOT Sky Bar.

Žízeň pak zaženeš některým z nápojů nabízených zdarma, jako vodou, perlivými nápoji, ovocnými šťávami, čajem či kávou. Z alko sekce je na výběr víno a pivo.

LOT

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru