Connect with us
Phu Quoc resort

Dovolené

POBYT DNE: 5* pobyt na ostrově Phu Quoc​​ s All Inclusive a odletem z Prahy od 29 990 Kč

POBYT DNE: 5* pobyt na ostrově Phu Quoc​​ s All Inclusive a odletem z Prahy od 29 990 Kč

Vietnam je fascinující ve všech podobách a úhlech pohledu. Na jedné straně zapomenutý v čase, na straně druhé moderní, vyspělý a ohromující. Budeš žasnout nad zelenou a kopcovitou přírodou, počtem motorek, které brázdí silnice, olizovat se za ušima z vietnamské gastronomie a užívat si božské pláže ve stínu vysokých palem. Ty jsou z celého Vietnamu jednoznačně nejkrásnější na ostrově Phu Quoc​​. Tomuto vietnamskému koutu světa se přezdívá “Perlový ostrov” a je pokladem jihovýchodní Asie. Půjč si skútr a probádej okolí jak místní. Více než polovina ostrova je chráněna organizací UNESCO a je se na co dívat. Kromě plážového povalování můžeš navštívit rybářské vesnice, pagody, plantáže, noční trhy i divokou přírodu s vodopády.

Reklama

Luxusní 5* ubytování se nachází na pláži Ganh Dau a nabízí hostům elegantní a pohodlné ubytování. Čisté a prostorné pokoje, terasa, dobrá restaurace a bazén dělají z místa ideální útočiště pro dovolenou. Se službami All Inclusive, které máš v ceně, se navíc nemusíš o nic starat a jen si užívat královskou dovolenou.

Balíček All Inclusive obsahuje:

 • Snídaně (6:00-10:30), obědy (12:00-14:00) a večeře (18:00-22:00) v hlavní bufetové restauraci
 • Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00 – 23:00)
 • Možnost povečeřet jednou za pobyt v 1 z tematických restaurací à la carte – nutná předchozí rezervace
 • Občerstvení během dne (10:00 – 18:00)

 • KAM? Melia Vinpearl Phu Quoc​​*****, Phu Quoc, Vietnam
 • KDY? Nejvýhodněji vychází termín 17. 11. – 24. 11. 2023
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, stravování formou All Inclusive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 9 z 10 (booking)

Melia Vinpearl

Melia Vinpearl gastronomie

Melia Vinpearl bazén

Phu Quoc

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
3.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru