Connect with us
Pláž na Dominikánské republice

Amerika

Karibik ve výprodeji: Kuba, Aruba, Cancún, Dominikána a další z Vídně od 9 990 Kč

Karibik ve výprodeji: Kuba, Aruba, Cancún, Dominikána a další z Vídně od 9 990 Kč

Karibik je ztělesněním slova exotika, tedy i dokonalé dovolené. Přes den si užívat měkoučký písek na některé z nejkrásnějších pláží světa, vychutnávat si výhledy na hory v pozadí či palmové háje, potápět se ke krásám podmořského světa a večer pozorovat západ slunce nebo posedět v místním baru. Jestli chceš tohle všechno zažít, nezmeškej parádní výprodej letenek z Vídně od 9 990 Kč! Jen pozor, akce platí pouze do vyprodání.

Reklama

V nabídce najdeš TOP karibské destinace, jako Havanu, Kajmanské ostrovy, Varadero, Cancún, Dominikánskou republiku, Kostariku a další.

Letíš s Air Canada, případně v kombinaci leteckých společností Air Canada a Austrian Airlines, a to během hlavní zimní sezóny. Kromě letů do Dominikánské republiky a Cancúnu tě čeká 1denní zastávka v Torontu, kterou můžeš využít k seznámení se s městem.

Všechny letenky obsahují příruční zavazadlo. Zavazadlo do podpalubí je pak k dispozici jen na určitých letech.

Akční letenky do Karibiku

Cancún

Inspiruj se našimi cestopisy

Karibik a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

St Lucia

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru