Connect with us
Dovolená na Kanárech, Fuerteventura, Hotel na pláži, Eurostars

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive Kanáry – Fuerteventura v hotelu na pláži od 19 890 Kč

PECKA DNE: All Inclusive Kanáry – Fuerteventura v hotelu na pláži od 19 890 Kč

Kanárské ostrovy nejsou nikdy špatnou volbou k dovolené. Vždyť co všechno nabízí? Vody Atlantiku, krásné pláže, pohodu. A ostrov Fuerteventura je slavný plážemi s azurovým mořem, přičemž nabízí ze všech Kanárských ostrovů nejdelší pobřeží. Najdete tu přibližně 150 písečných pláží, a na jedné takové můžete rovnou strávit dovolenou. Ve 4* hotelu Eurostars Las Salinas, s all inclusive stravou. Už jen tato fakta ukazují, že to bude pohodový čas. Po celý rok tu vane vítr a díky tomu nabízí ostrov úžasné podmínky k dovolené, ale třeba i na vodní sporty.

Reklama

Na Kanárské ostrovy letíš z Prahy a z letiště tě do hotelu, stejně jako zpět na letiště při odletu, odveze zařízený transfer. No nezní to jako fajn nabídka?

 • KAM? Eurostars Las Salinas****, Kanárské ostrovy, Španělsko
 • KDY? Květen – červen 2021
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, all inclusive stravování, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Vstupní podmínky na Kanárské ostrovy

Při vstupu do Španělska je nutné se prokázat výsledkem, ne starším 72 hodin, PCR nebo TMA testu (nikoliv antigenním), děti do 6 let mají výjimku. V případě nepředložení testu hrozí pokuta do stovek až tisíců eur. Všichni cestující mířící do Španělska letecky musí před odletem vyplnit elektronický formulář.

Akční termíny dovolené na Kanárských ostrovech, all inclusive, Fuerteventura
Dovolená na Kanárech, Fuerteventura, Hotel na pláži, Eurostars
Dovolená na Kanárech, Fuerteventura, Hotel na pláži, Eurostars
Dovolená na Kanárech, Fuerteventura, Hotel na pláži, Eurostars

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru